Zioła Szwedzkie Marii Treben 90,2g ORGANIS
Producent: ORGANIS

  Cena : 31.99  ZIOŁA SZWEDZKIE | wg przepisu MARII TREBEN 90,2 g suplement diety

  Naturalna mieszanka ziołowa została skomponowana z 11 składników wg przepisu Marii Treben. Pozwala na przyrządzenie prawie 1,5 litra nalewki, którą można stosować w postaci kropli do wewnątrz ale także jako okład zewnętrznie. Nalewka wpływa pozytywnie na organizm niczym delikatny ziołowy eliksir. Zioła wg przepisu Marii Treben są zalecane każdemu dorosłemu człowiekowi o każdej porze roku.

  Zalecane stosowanie: Całe opakowanie mieszanki ziołowej należy zalać 1,4 litra alkoholu 38-40% (zaleca się użyć wódki żytniej lub dobrej jakości wódki owocowej) i odstawić na 14 dni w ciepłe miejsce (ok. 25 st C). Przygotowaną mieszaniną ziół i alkoholu należy wstrząć raz dziennie. Po 14 dniach mieszankę należy odcedzić i przelać do ciemnych butelek lub słoików. Zamknąć i trzymać w chodnym miejscu, np. w piwnicy. Sporządzona w ten sposób mieszanka może leżeć dłuższy czas (nawet do kilku lat). Zaleca się przyjmować nalewkę w ilości 1 łyżeczki od herbaty dwa razy dziennie – rano i wieczorem rozcieńczając ją wodą, sokiem lub dodając do herbaty.

  Składniki: ziele piołunu, liście senesu, kamfora naturalna, korzeń rabarbaru, korzeń kurkumy, manna, ziele teriaku, korzeń arcydzięgla, mirra, korzeń dziewięćsiłu, szafran

  Waga netto: 90,2 g

  Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.

  Zioła należy przechowywać w zamkniętych opakowaniach, chroniąc przed światłem, wilgocią i wpływem obcych zapachów i poza zasięgiem dzieci. Zamieszczone opisy produktów mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.

  Wyprodukowano przez:

  IZEN LABS SOSNOWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  Ul. 1 Maja 117
  09-310 Zielona