VILCACORA KOCI PAZUR liposomalna formuła 50 ml
Producent: NANO Oruba

  Cena : 85.00  VILCACORA / KOCI PAZUR – liposomalny ekstrakt ziołowy

  Vilcacora / Koci pazur zioło to daje wsparcie w zapaleniu żołądka, jelit, oczyszczaniu przewodu pokarmowego z toksyn i patogenów, stanach zapalnych jelit, nieżytach i wrzodach żołądka, nieszczelnych jelitach. Jako silny przeciwutleniacz działa przeciwko wolnym rodnikom, ale także zmniejsza śmierć komórek spowodowaną toksynami bakteryjnymi uwięzionymi w jelitach.

  Zawartość netto: 50 ml

  Suplement diety. Liposomalny ekstrakt ziołowy.

  Przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie diety w wybrane składniki roślinne.

  Sposób użycia: 2 razy dziennie po max. 0,75 ml (15 kropli), spożywać z niewielką ilością wody, co najmniej 15 minut przed posiłkiem. Przed odmierzeniem porcji wstrząsnąć butelką.

  Zaleca się rozpoczynać suplementację preparatami liposomalnymi od dawek minimalnych tj. 0,1 ml – 0,25 ml (2-5 kropli), stopniowo dochodząc do dawek maksymalnych podanych na etykiecie. Okres zwiększania dawek i dochodzenia do dawki maksymalnej należy dobierać indywidualnie, najlepiej po konsultacji z fitoterapeutą. Należy uwzględnić takie elementy jak płeć, wiek, masę ciała, ogólny stan zdrowia, wrażliwość na składniki preparatu.

  Preparat można spożywać również po posiłku, szczególnie pierwszą, ranną dawkę.

  Przechowywanie: W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

  Składniki:

  woda,

  substancja emulgująca – lecytyna (z soi),

  ekstrakt z ziela Vilcacora (Uncaria tomentosa) DER 10:1,

  przeciwutleniacz: alfa-tokoferol,

  konserwant: sorbinian potasu.

  Ważne Informacje:

  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 12 lat oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.

  Producent

  Akademia Boreliozy sp. z o.o

  ul. Kaliska 22

  63-460 Kotowiecko