Traganek Astragalus membranaceus nalewka 50ml
Producent: NANGA

  Cena : 24.90  Traganek błoniasty ( Astragalus membranaceus) to roślina naturalnie występująca w Północnych Chinach, Mongolii i Syberii, chociaż, ze względu na cenne właściwości jest powszechnie uprawiana. Traganek błoniasty znany jako Huang qi zaliczany jest do 50 najważniejszych roślin w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej.

  SUPLEMENT DIETY

  SKŁADNIKI

  Tinctura Astralagii 1:1: korzeń Traganka, alkohol etylowy, woda, gliceryna roślinna

      Full spectrum® – nalewka zawiera całe spektrum substancji aktywnych

  Traganek to roślina o bogatym składzie chemicznym, zawiera ponad 126 różnych substancji. Wśród nich triterpenowe saponiny – astragalozydy I-VIII i ich acetylowe pochodne, agroastragalozydy I-IV, astramembraniny; izoflawony, m.in. formononetyna oraz polisacharydy (astrogaloglukany); flawonoidy – pochodne kwercetyny, kemferolu, izoramnetyny, kalykozyny, izoflawonoidy.

  DAWKOWANIE

  Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 porcja zakraplacza 1-3 razy dziennie na czczo lub według wskazań zielarza-fitoterapeuty lub naturopaty.

  Porcję rozcieńczyć w 1/2 szklanki wody lub soku.

  1 porcja zakraplacza (pipety) to około 0,5ml. Opakowanie zawiera 100 porcji.

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

  Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Kobiety w ciąży i w okresie laktacji decyzję o stosowaniu powinny skonsultować z lekarzem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

  PRZECIWWSKAZANIA I INTERAKCJE

  Nie zaleca się stosowania Traganka przez osoby cierpiące na choroby autoimmunologiczne.

      Zawartość opakowania: 50ml
      Część rośliny:    korzeń
      Tradycyjna medycyna:    Chińska
      Zdrowie: Prawidłowa odporność
      Ostrzeżenia: Nie stosować w ciąży, Nie stosować podczas laktacji, Nie stosować u małych dzieci, Stosować rozcieńczony, Zawiera alkohol

  PRODUCENT:Nanga