PODSTAWOWY PROTOKÓŁ BUHNERA zestaw 3 ziół
Producent: NANO Oruba

  Cena : 299.00  Suplementy diety

  Protokół Buhnera został opracowany przez amerykańskiego, wybitnego zielarza i autora wielu publikacji, Stephena Harroda Buhner. Jest to specjalny zestaw ziół, który ze względu na swoje prozdrowotne właściwości, wspomaga leczenie boreliozy.

  Protokół Podstawowy Buhnera według książki Stephen Harrod Buhner „Pokonać boreliozę naturalne sposoby zapobiegania i leczenia boreliozy i jej konfekcji” zawiera kilka głównych ziół:

      Andrographis
      Koci pazur
      Rdest japoński
      Żeń-szeń syberyjski
      Kolcorośl
      Traganek błoniasty

  W naszym zestawie znajdują się:

      VILCACORA / KOCI PAZUR – liposomalny ekstrakt ziołowy

  Vilcacora / Koci pazur zioło to daje wsparcie w zapaleniu żołądka, jelit, oczyszczaniu przewodu pokarmowego z toksyn i patogenów, stanach zapalnych jelit, nieżytach i wrzodach żołądka, nieszczelnych jelitach. Jako silny przeciwutleniacz działa przeciwko wolnym rodnikom, ale także zmniejsza śmierć komórek spowodowaną toksynami bakteryjnymi uwięzionymi w jelitach.

      RDEST JAPOŃSKI – liposomalny ekstrakt ziołowy

  Rdest japoński zioło to daje wsparcie w przypadku zaburzeń poznawczych, poprawia zdrowie serca, obniża ryzyko nowotworów, zmniejsza stres żołądkowo-jelitowy, obniża ciśnienie krwi, utrzymuje odpowiedni poziomu insuliny i wielu innych unikalnych korzyści.

      ANDROGRAPHIS PANICULATA – liposomalny ekstrakt ziołowy

  Andrographis paniculata zioło to daje wsparcie przeciwbólowe, przeciwzapalne, antybakteryjne, antywirusowe, przeciwpasożytnicze, antynowotoworowe, przeciw biegunkom, wykazuje pozytywne działanie w przypadku cukrzycy, przeciwgrzybiczne, osłonowe na wątrobę i serce, przeciwzakrzepowe, uspokajające, wykrztuśne i żółciopędne. Wykazuje silne działanie antybakteryjne przeciwko gronkowcowi złocistemu i boreliozie.

  Zawartość netto każdej z buteleczek: 50 ml

  Suplement diety. Liposomalny ekstrakt ziołowy.

  Przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie diety w wybrane składniki roślinne.

  Sposób użycia: 2 razy dziennie po max. 0,75 ml (15 kropli), spożywać z niewielką ilością wody, co najmniej 15 minut przed posiłkiem. Przed odmierzeniem porcji wstrząsnąć butelką.

  SKŁADNIKI FORMUŁY VILCACORA

      woda,
      substancja emulgująca – lecytyna (z soi),
      ekstrakt z ziela Vilcacora (Uncaria tomentosa) DER 10:1,
      przeciwutleniacz: alfa-tokoferol,
      konserwant: sorbinian potasu.

  SKŁADNIKI FORMUŁY RDEST JAPOŃSKI

      woda,
      substancja emulgujaca – lecytyna (z soi),
      ekstrakt z kłącza Rdestu japońskiego (Rhizoma Polygoni Cuspidati) DER 10:1,
      przeciwutleniacz: alfa-tokoferol,
      konserwant: sorbinian potasu.

  SKŁADNIKI FORMUŁY ANDROGRAPHIS

      woda,
      substancja emulgująca – lecytyna (z soi),
      ekstrakt z liści brodziuszki wiechowatej (Andrographis paniculata) DER 10:1,
      przeciwutleniacz: alfa-tokoferol,
      konserwant: sorbinian potasu.


  Zaleca się rozpoczynać suplementację preparatami liposomalnymi od dawek minimalnych tj. 0,1 ml – 0,25 ml (2-5 kropli), stopniowo dochodząc do dawek maksymalnych podanych na etykiecie. Okres zwiększania dawek i dochodzenia do dawki maksymalnej należy dobierać indywidualnie, najlepiej po konsultacji z fitoterapeutą. Należy uwzględnić takie elementy jak płeć, wiek, masę ciała, ogólny stan zdrowia, wrażliwość na składniki preparatu.

  Preparat można spożywać również po posiłku, szczególnie pierwszą, ranną dawkę.

  Przechowywanie: W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
  Ważne Informacje:
  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 12 lat oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.

  Producent:

  Akademia Boreliozy sp. z o.o.
  ul. Kaliska 22, 63-460 Kotowiecko