PLANETA ORGANICA Maska do włosów złota 300ml

  Cena : 25.90  Twoje włosy są osłabione, przesuszone, skłonne do wypadania i pozbawione blasku. To znak, że potrzebują kompleksowej pielęgnacji. Planeta Organica - Maska do włosów złota Ajurwedyjska - gęstość i wzrostprzywróci im witalność i zdrowy wygląd.

  Została ona skomponowana w oparciu o tradycyjne receptury, z wykorzystaniem niezwykle cennych składników pochodzenia naturalnego. Indyjskie zioła znajdujące się w tej masce stosowane były przez wieki w nauce ajurweda, do przywracania piękna włosom. Organiczny olej z drzewa nim to bogactwo witaminy E i niezwykle ważnych dla prawidłowego i zdrowego wzrostu włosów aminokwasów, dzięki czemu intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje nawet bardzo osłabione włosy. Z kolei olej z drzewa sandałowego to znany specyfik wzmacniający i pobudzający wzrost włosów

  Wąkrotka azjatycka, która zawiera kwas asjatowy, to silny przeciwutleniacz, dodający witalności cebulkom włosowym. Bardzo cenne są także jagody acai, ze względu na zawartość wszystkich znanych witamin i minerałów. Jest to właściwość unikatowa, niespotykana w żadnym innym naturalnym produkcie. Dzięki temu jednocześnie dogłębnie odżywiana jest skóra głowy oraz włosy na całej długości.

  Sposób użycia:

  Nanieść maskę na umyte, mokre włosy. Rozprowadzić na całej długości i pozostawić na 5-10 minut, następnie zmyć wodą.

  Termin przydatności do użycia -   24 – m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

  Status produktu – kosmetyk

  Pojemność opakowania 300ml

  Producent: Organic Shop - Rosja