Osteodiag FORTE 90tabl. MOCNE KOŚCI

  Cena : 16.99  Suplement diety

  WŁAŚCIWOŚCI:

  OsteoDiag FORTE to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych w celu uzupełniania diety w wapń oraz witaminy D i K2. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości, a witamina D pomaga w jego prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu oraz wspiera pracę mięśni. Witamina K dodatkowo wspomaga utrzymanie zdrowych kości. Zawiera wapń w postaci cytrynianu wapnia.

  Spożywanie dziennie przynajmniej 1 200 mg wapnia i 20 μg witaminy D ze wszystkich źródeł pomaga zmniejszyć utratę minerałów kostnych u kobiet w okresie pomenopauzalnym w wieku 50 lat i starszych.

  Ryzyko wystąpienia osteoporotycznych złamań kości zależy od wielu czynników, a niska gęstość mineralna kości jest jednym z nich. Ograniczenie jednego z czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go.

  SPOSÓB UŻYCIA:

  spożywać 3 tabletki w ciągu dnia, w trakcie lub bezpośrednio po posiłkach, popijając przynajmniej ½ szklanki wody. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

  OSTRZEŻENIA:

  Produktu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe i/lub glikozydy nasercowe oraz kobiety w ciąży i matki karmiące przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

  SKŁADNIKI:

  cytrynian triwapniowy; substancja wiążąca: sorbitole; substancja wypełniająca: fosforan diwapniowy; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; menachinon; cholekalcyferol; przeciwutleniacze: alfa-tokoferol, askorbinian sodu; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

  PRZECHOWYWANIE:

  Produkt należy przechowywać w temperaturze 15-25°C w oryginalnym opakowaniu. Chronić przed światłem i wilgocią. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Ważne wskazówki:
  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  PRODUCENT: Diagnosis S.A. ul. Gen. W. Andersa 38A 15-113 Białystok