Olejek z GLISTNIKA JASKÓŁCZE ZIELE 25 ml
Producent: Mirolla

  Cena : 10.49  Olejek z glistnika ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, przeciwbólowe, gojące i przeciwalergiczne. Zalecane jest stosowanie tego środka do wspomagania leczenia różnych chorób skóry. Na przykład, z jego pomocą można pozbyć się blaszek łuszczycowych, odcisków, zwalczyć gruźlicę skóry itd. Oczywiście, ma on korzystny wpływ na skórę również przy takich problemach jak trądzik pospolity, czyraczność, egzema drobnoustrojów, łojotok itp.
  W przypadku chorób, którym towarzyszy świąd, również z pomocą przychodzi olejek z glistnika. Skutecznie uspokaja skórę likwidując swędzenie. Pomaga również przy polipach i brodawczakach.


  Sposób stosowania:
   Preparat należy nanosić plastikową pałeczką lub zapałką (powierzchnia czubka pałeczki powinna być mniejsza od wielkości obszaru dotkniętego schorzeniem skórnym). Jeśli powierzchnia brodawczaka lub brodawki jest znacznie większa – owinąć koniec plastikowej pałeczki watą.

  CZAS TRWANIA ZABIEGU: na twarzy i szyi – 7-10 min, na ciele – 10-12 min. Dodatkowo nawilżać pałeczkę po wyschnięciu.

  BRODAWCZAKI I SUCHE MODZELE: przykładać 2 razy dziennie przez 2-10 dni. Podczas zabiegu możliwe jest wydzielanie się posoki.

  BRODAWKI: przykładać 1 raz dziennie przez 2-3 dni. Przed każdym zabiegiem rozgrzewać je gorącą parą wodną i delikatnie usuwać zrogowaciałą skórę.

  Stosowanie podczas ciąży i karmienia piersią: Nie zaleca się stosowania w czasie ciąży i w okresie laktacji.

  Warunki przechowywania: Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w ciemnym niedostępnym dla dzieci miejscu.

  Przeciwwskazania i środki ostrożności: Nadwrażliwość. Preparat ma ostry zapach. Nie wolno dopuścić do przedostania się preparatu do oczu i na błony śluzowe!

  Tylko do użytku zewnętrznego


  Pojemność opakowania: 25 ml