Olejek amyrisowy eteryczny 10ml
Producent: NANGA

  Cena : 19.90  ZASTOSOWANIE

  pielęgnacja skóry

  stres i niepokój

  spięte mięśnie

  odstraszanie owadów

  kaszel i flegma

  SPOSÓB UŻYCIA

  Aromatyzacja powietrza – dodaj kilka kropel do wody w parowniku aromaterapeutycznym i rozkoszuj się słodkim, drzewnym aromatem olejku amyrisowego.

  Kąpiel aromatyczna – 4 – 5 kropli rozpuść w łyżce stołowej oleju bazowego, a następnie dodaj do napełnionej wodą wanny. Zanurz się w wodzie na co najmniej 20 minut. Nie używaj środków myjących (najlepiej wziąć prysznic tuż przed kąpielą z olejkami).

  Masaż – 10 kropli dodaj do 30 ml oleju bazowego (np. z pestek moreli lub winogron) i wymieszaj. Tak przygotowany olej do masażu przechowuj w ciemnym szkle, starczy na kilka zabiegów. Nadaje się do masażu twarzy i całego ciała.

  Inhalacja parowa – 3 – 5 kropli olejku rozpuść w misce z gorącą wodą, opary wdychaj pod przykryciem z ręcznika (kaszel, flegma).

  Dodatek do kosmetyków – dodaj 1 kroplę olejku do jednorazowej porcji kosmetyku do pielęgnacji skóry (cera wrażliwa, sucha).

  SKŁAD

  Olejek z drzewa amyrisowego (Amyris balsamifera) 100%. Bez dodatków. Najwyższa jakość!

  DOBRZE ŁĄCZY SIĘ Z

  drzewem różanym, cedrem, kardamonem, kadzidłowcem i ylang ylang

  OSTRZEŻENIA

  Kobiety karmiące oraz w ciąży przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Należy trzymać poza zasięgiem dzieci. Tylko do użytku zewnętrznego. Olejek przed użyciem rozcieńczyć.

  Kraj pochodzenia Haiti