Olej z korzenia łopianu 150ml NAMI
Producent: NAMI

    Cena : 21.40    Olejowy ekstrakt z korzenia łopianu i ziół: uczepu trójlistkowego, pokrzywy, omanu, podbiału i skrzypu polnego. Może być stosowana do pielęgnacji włosów i skóry oraz w przypadku łamliwych paznokci oraz cienkich i rzadkich brwi i rzęs. zawarty w oleju łopian odżywia i wzmacnia cebulki włosowe, zapobiega wypadaniu włosów, przyspiesza ich wzrost, regeneruje uszkodzoną strukturę włosów, działa korzystnie przy łupieżu, suchości, podrażnieniach i swędzeniu skóry głowy. Pokrzywa likwiduje podrażnienia, pomaga zwalczać łupież oraz zapobiega wypadaniu włosów i przedwczesnemu siwieniu. Oman wielki przyczynia się do zwiększenia ukrwienia skóry, wpływając tym samym na dotlenienie i odżywienie mieszków. Podbiał stosuje się przy świądzie, wypadaniu włosów i podrażnieniach skóry głowy. Reguluje tworzenie się sebum oraz stymuluje wzrost włosów. Skrzyp polny korzystnie działa przy łupieżu, podrażnieniach i swędzeniu skóry głowy. Stymuluje pracę cebulek włosowych. Uczep trójlistkowy stosuje się przy łojotoku, świądzie i zapaleniu skóry. Sprzyja szybkiej regeneracji nabłonka skóry

    Wskazania: pielęgnacja włosów, skóry; łamliwe paznokcie; cienkie i rzadkie brwi i rzęsy.

    Sposób użycia: do wzmocnienia cebulek włosowych, pielęgnacji skóry głowy, zniszczonych, wypadających włosów oraz przy łupieżu: 1-3 razy w tygodniu niewielką ilość oleju wetrzeć w skórę głowy i włosy. Rozczesać grzebieniem w celu równomiernego rozprowadzenia. Głowę owinąć ręcznikiem lub założyć czepek foliowy. Po 1-3 godzinach (im dłużej tym lepszy efekt) zmyć ciepłą wodą. Do pielęgnacji rzęs: codziennie wieczorem nanieść pędzelkiem odrobinę oleju na rzęsy. Do pielęgnacji twarzy oraz całego ciała: Codziennie delikatnie wcierać olej w ciało oraz twarz, szczególnie pod oczami. Do pielęgnacji paznokci: codziennie wcierać w paznokcie kilka kropli oleju.

    Główne składniki: ekstrakt z łopiau, ekstrakt z pokrzywy, ekstrakt z omanu wielkiego, ekstrakt z podbiału, ekstrakt ze skrzypu polnego, ekstrakt z uczepu trójlistkowego.