LITTE Zdrowe Jelita 100g ORGANIS
Producent: ORGANIS

  Cena : 35.99  ZDROWE JELITA 100g – JELITA BEZ DOLEGLIWOŚCI suplement diety

  Działanie: Nagietek wspiera funkcjonowanie jelit i wątroby, pomaga w produkcji żółci. Korzystnie na pracę jelit wpływa też rumianek. Arcydzięgiel przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, pomaga w przepływie soków trawiennych i utrzymaniu fizjologicznej równowagi kwasowo-zasadowej w żołądku. Nawłoć wspiera organizm w obronie przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

  Stosowanie: produkt należy dokładnie wymieszać – 2 łyżki stołowe ziół należy zalać 2 szklankami wrzątku, pozostawić pod przykryciem na 15 min., odcedzić. Przygotowany napar stosować w 2 porcjach po 1 szklance 2 razy dziennie, 30 min. przed lub 2 godziny po posiłku.

  Składniki: kwiat nagietka, liść pokrzywy, kwiat rumianku, ziele nawłoci pospolitej, ziele bylicy boże drzewko, korzeń arcydzięgla, kłącze perzu.

  Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zioła należy przechowywać w zamkniętych opakowaniach, chroniąc przed światłem, wilgocią i wpływem obcych zapachów i poza zasięgiem dzieci. Zamieszczone opisy produktów mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.

  Waga netto: 100g (wystarcza na całą pojedynczą kurację)

  Wyprodukowano przez:

  IZEN LABS SOSNOWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  Ul. 1 Maja 117
  09-310 Zielona