Laktoferyna 100mg Lactoferrin LFS 60kaps Aliness


Cena: 79.00
Producent: Medicaline

Wybierz :

  Lactoferrin LFS 90% 100 mg 60 caps
  Suplement diety

  Laktoferyna jest złożoną cząsteczką, która występuje w wielu płynach biologicznych u zwierząt, szczególnie w mleku ssaków. Laktoferyna jest glikoproteiną mającą zdolność wiązania jonów żelaza i wpływa na szereg funkcji biologicznych w organizmie. Jest białkiem o strukturze chemicznej zbudowanej z pojedynczego łańcucha polipeptydowego, który zawiera 703 aminokwasy.

  Laktoferyna może mieć różne pochodzenie: ekstrahowana z mleka ludzkiego lub krowiego (Lfs) lub może występować jako mniej aktywny bydlęcy hydrolizat laktoferyny (LH)

  Laktoferyna bydlęca jest najlepiej przebadana, a w przeprowadzonych badaniach wykazano bezpieczeństwo jej stosowania oraz wysoki potencjał jej stosowania.
  Składniki aktywne w 1 porcji (1-2 kapsułki)

      Laktoferyna 90% 100 mg 40 mg (*50%)
      Witamina C 200 mg 80 mg (*100%)

  Składniki:

  Laktoferyna 90%, witamina C (kwas l-askorbinowy), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: Hydroksypropylometyloceluloza).
  Jak spożywać Lactoferrin LFS 90% 100 mg 60 caps?

  1 do 2 kapsułek dziennie, przed posiłkiem, popijając wodą.

  Nie przekraczać zalecanej porcji do pożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

  Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.