Kapsułkarka do kapsułek 00 Kapsułkownica
Producent: NANGA

  Cena : 122.99  Podręczna kapsułkarka, umożliwiająca samodzielne pakowanie kapsułek żelatynowych i celulozowych. Jednorazowo można napełnić 24 kapsułki.

  Należy zwrócić uwagę na to, że kapsułkarka pasuje wyłącznie do kapsułek swojego rozmiaru.

      rozmiar 1 – pojemność 0,50 ml – pomieści od 150 mg do 500 mg

  Ilość proszku, który się mieści w kapsułkarce zależy od gęstości nasypowej substancji (jej ciężaru nasypowego). Mówiąc potocznie, im cięższy proszek, tym więcej go zmieści się w kapsułce.

  W zestawie

  W skład kapsułkarki wchodzą:

  1. podstawa, baza, pokrywka

  2. karta do rozprowadzania

  3. dociskacz

  4. opakowanie ze środkiem higroskopijnym do przechowywania niewykorzystanych kapsułek

  5. instrukcja obsługi

  Kapsułkarka jest bardzo prosta w użyciu i intuicyjna. Jest całkowicie rozbieralna. Napełnienie i zamknięcie 24 kapsułek kapsułek zajmuje około 5-10 minut.

  W zestawie jest również torba osuszająca do kapsułek, aby uchronić je przez wilgocią i sklejaniem. Torbę osuszającą wyjmij z opakowania i umieść w szczelnym opakowaniu z kapsułkami, jeśli nabrały wilgoci. NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA!

  SPOSÓB UŻYCIA

      Umieść dużą część urządzenia (podstawę) na załączonej podstawce, następnie połóż całość w płaskiej misce lub na talerzu
      Rozdziel kapsułki. Dłuższe części wsuń (otwarte do góry) w otwory znajdujące się w podstawie. Krótsze umieść tak samo w przykrywie urządzenia.
      Rozsyp około 1,5 łyżki stołowej proszku na podstawę urządzenia. Oczyść zieloną powierzchnię między kapsułkami, uzupełniając je. Użyj dociskacza. Następnie napełnij bazę jeszcze raz.
      Umieść przykrywkę na podstawie urządzenia i podnieś całość z podstawki. Połóż urządzenie na płaskim gruncie i dociśnij równomiernie do dna. Następnie zwolnij nacisk.
      Podnieś pokrywę. Napełnione kapsułki powinny być zamknięte i znajdować się w pokrywie. Naciśnij na górę pokrywy po jej obu stronach, aby uwolnić kapsułki.