Beta Karoten 25000 IU Witamina A 100tabl. Aliness
Producent: Medicaline

  Cena : 39.00  Suplement diety

  Składniki 1 tabletka (dzienna porcja)

  Beta-karoten CaroCare® 75 mg

  w tym beta-karoten     - witamina A    

  15 mg (25 000 IU)

  2,4 mg (300% RWS*)/8 340 IU

  *RWS – dzienna referencyjna wartość spożycia dla osób dorosłych

  Składniki:

  Naturlany Betakaroten (CaroCare®), substancje wypełniające (fosforany wapnia, celuloza mikrokrystaliczna), błonnik akacjowy (FIBREGUM™), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu).

  Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: jedna  tabletka w trakcie posiłku.

  Składniki: Naturlany Betakaroten (CaroCare®), substancje wypełniające (fosforany wapnia, celuloza mikrokrystaliczna), błonnik akacjowy (FIBREGUM™), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu).

  Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

  Producent:
  Medicaline
  Ostrówiec 150
  05-480 Karczew