Babuszka Agafia Szare mydło eukaliptusowe 2 L

  Cena : 23.99  produkt chwilowo nie dostępny

  KOSMETYK

  Szare mydło eukaliptusowe pomaga usunąć trudne plamy, nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni jak i prania ubrań w zimnej wodzie. Mydło eukaliptusowe zawiera olejki eteryczne: eukaliptusowy oraz jodłowy  ekstrakty z chrobotka, glistnika i jeżówki. Dzięki tym składnikom wszelka powierzchnia będzie czysta a ręce będą miały zadbany wygląd. Naturalne składniki dobrze pielęgnują skórę rąk, zmiękczają i zapobiegają wysuszaniu się skóry.  Idealnie nadaje się  do prania dziecięcej odzieży i mycia zabawek. Można stosować w zimnej jak i w ciepłej wodzie. Mydło służy do usuwania długotrwałych plam. Usuwa nieprzyjemny zapach. Pozwala utrzymać czystość domu bez użycia środków chemicznych.

  Skład (INCI):
  Oczyszczona woda <10%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, olejki eteryczne z eukaliptusa, jodły olej igły, ekstrakt z glistnika Cladonia Ekstrakt śnieg, wyciąg z jeżówki, sól, kwas cytrynowy, substancja konserwująca Cato.

  Sposób użycia:
  Pranie ręczne: niewielką ilość mydła rozpuścić w 2-3 litrach ciepłej wody, wyprać odzież, dobrze wypłukać.

  Do czyszczenia powierzchni: nanieść niewielką ilość mydła na gąbkę lub na pobrudzoną powierzchnie, przetrzeć i zmyć wodą.

  Do mycia podłóg: niewielką ilość mydła rozpuścić w 2-3 litrach ciepłej wody, umyć podłogę.

  Do mycia naczyń: nanieść niewielką ilość mydła na gąbkę, umyć naczynia, opłukać wodą.

  Producent:
  Pervoye Resenie LTD,
  Gorohovskij Per. 4, 263
  105064 Moskwa
  Rosja

  Opakowanie:
  2000ml