Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

Dip Rilif, żel, 100g

22.99 zł

  Wskazania: Dip Rilif stosuje się do miejscowego leczenia przeciwbólowego i przeciwzapalnego w: bólach reumatycznych, w tym bólach stawów spowodowanych zmianami zapalnymi i zwyrodnieniowymi, bólach pleców, lumbago (postrzale), bólach mięśniowych, bólach w tkance włóknistej, ścięgnach i więzadłach; bólu i obrzęku wskutek uszkodzeń powysiłkowych, urazów stawów z naderwaniem więzadeł (skręcenia stawów), kontuzji sportowych.

   

   

   

  Skład: 1g żelu zawiera: substancje czynne: ibuprofen 50mg, mentol 30mg oraz substancje pomocnicze.

   

   

   

  Działanie: przeciwbólowe, przeciwzapalne. Zmniejsza stan zapalny w miejscu zmienionym chorobowo, łagodzi ból i zmniejsza obrzęk. Mentol działa miejscowo znieczulająco. Powoduje również miejscowe przekrwienie tkanek. 

   

   

   

  Sposób użycia: Dip Rilif jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: cienką warstwę żelu nałożyć na bolesne miejsce i delikatnie wmasować aż do wchłonięcia preparatu. Powtarzać nie częściej niż 3 razy na dobę, zachowując co najmniej 4-godzinną przerwę w stosowaniu. 

   

   

  Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, astma, nie stosować na błony śluzowe i oczy, stany zapalne skóry, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, choroby nerek, choroba wrzodowa, ciąża, laktacja.