Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

NANOCBD+ Plus liposomalna formuła 30ml

179.00 zł

  Zawartość netto: 30 ml
  Suplement diety. Formuła liposomalna na bazie oleju CBD.
  Przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie diety osób dorosłych w wybrane składniki roślinne.

  Sposób użycia:

  2 razy dziennie po max. 0,5 ml (4 dawki / pompki), co najmniej 15 minut przed posiłkiem.
  Zaleca się rozpoczynać suplementację preparatami liposomalnymi od dawek minimalnych tj. 0,125 ml (1 dawka / pompka), stopniowo dochodząc do dawki maksymalnej podanej na etykiecie. Okres zwiększania dawek i dochodzenia do dawki maksymalnej należy dobierać indywidualnie, najlepiej po konsultacji z fitoterapeutą. Należy uwzględnić takie elementy jak płeć, wiek, masę ciała, ogólny stan zdrowia, wrażliwość na składniki preparatu.
  Preparat można spożywać również po posiłku, szczególnie pierwszą, ranną dawkę.

  Przechowywanie: W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
  Składniki aktywne:

  olej CBD 5%

  oleorezyna kurkumy (35% kurkuminy)
  proszek kwercetyny 98%
  olejek eukaliptusowy (Eucalyptus globulus)
  olejek z mięty pieprzowej (Mentha piperita

  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 12 lat oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.

  Preparaty liposomalne ze względu na strukturę cząsteczki i swój skład najlepiej spożyć w przeciągu 3 miesięcy od daty produkcji.

  Po tym okresie skład preparatu nie ulega pogorszeniu, ale jego bioprzyswajalność zaczyna maleć co może skutkować stopniowym spadkiem jego bioprzyswajalności.

  Zioła liposomalne najlepiej stosować pod nadzorem specjalistów (lekarza, fitoterapeuty lub dietetyka))