Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

Końska Maść z kolagenem Forte Rozgrzewająca 200 ml

29.90 zł

  KOŃSKA MAŚĆ Z KOLAGENEM MORSKIM FORTE ROZGRZEWAJĄCA 200 ml to unikatowa emulsja zawierająca kolagen morski, kwas hialuronowy oraz 25 ekstraktów ziołowych i roślinnych. Sporządzona jest według tradycyjnej szwajcarskiej receptury, wzbogacona o MSM*, kompleks magnezu i bioaktywny krzem uzyskany z ekstraktu skrzypu polnego. *MSM – metylosulfonylometan, czyli siarka organiczna.
  Podczas masażu emulsja daje efekt intensywnego rozgrzania i poprawia ukrwienie skóry.

  Sposób użycia: Nanieść żel na miejsce w takiej ilości, aby skóra była zdolna go wchłonąć. Wmasować. Stosować na czystą skórę. Regularne stosowanie zwiększa skuteczność działania.

  Ostrzeżenie: Preparat przeznaczony do użytku zewnętrznego.
  Nie stosować w okolicy oczu, błon śluzowych oraz na podrażnioną skórę. Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej. Nie stosować u dzieci w wieku do 3 lat. Wyjątkowo może wystąpić reakcja alergiczna na którąś z substancji aktywnych preparatu. W takim przypadku konieczne jest przerwanie stosowania kosmetyku, a w razie nieustąpienia dolegliwości należy zwrócić się o pomoc lekarską.
  Bardzo intensywne zaczerwienie skóry jest naturalnym
  efektem pożądanego ukrwienia.

  Opakowanie : 200 ml