Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

ProbiotiX+ 20 kapsułek

17.99 zł

  ProbiotiX + to jedyny w swoim rodzaju suplement diety, stanowiący zrównoważoną kombinację kultur probiotycznych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego. Zawiera aż 9 szczepów żywych mikroorganizmów w ilości 9 miliardów w porcji dziennej, zdolnych do optymalnego zasiedlenia przewodu pokarmowego i harmonizacji mikroflory jelit.

  ProbiotiX + jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 4. roku życia w celu uregulowania mikroflory bakteryjnej jelit. Produkt mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

  Produkt nie zawiera glutenu, dlatego mogą go stosować także diabetycy.

  Składniki

  Kompleks probiotyczny – 9 szczepów żywych mikroorganizmów (Lactococcus lactis ssp. Lactis,

  Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophiles, Bifido, bacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum), żelatyna, fruktooligosacharydy (FOS), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwnik (dwutlenek tytanu).

  Stosowanie

  Sposób stosowania: 1 kapsułka 1-2 razy dziennie w trakcie posiłku.

  Dodatkowe informacje

  Szczepy probiotyczne ProbiotiX + stanowią naturalny element zdrowej mikroflory jelit. Preparat jest bezpieczny w przypadku długotrwałego stosowania.

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

  Suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

  Przechowywać w miejscu suchym, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze od 5° do 25° C. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie słońca.

  Zawartość w okresie przydatności produktu do spożycia wynosi aż 9 miliardów żywych bakterii w maksymalnej zalecanej porcji dziennej - 2 kapsułki.

  Zawartość netto: 10 kapsułek po 230 mg (2,3 g).