Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

Cat’s Claw Ekstrakt Vilcacora Koci Pazur 6000mg 100 kaps. Doctor Life

43.00 zł

  Cat’s Claw (Koci Pazur) DoctorLife, znany jako vilcacora lub czepota puszysta, zawiera organiczny ekstrakt z kory kociego pazura o wysokiej koncentracji oraz potencjale 20:1. Ekstrakt jest standaryzowany na zawartość 5% aktywnych składników: alkaloidów. Dwie kapsułki ekstraktu są równoważne 6000 mg (6g) naturalnej kory, co odpowiada 12 kapsułkom po 500mg sproszkowanej kory. Cat’s Claw DoctorLife pochodzi z czystych tropikalnych lasów Amazonii. To kora wewnętrzna jest najcenniejszym składnikiem. Jest ona zbierana w ściśle określonym okresie roku, następnie w procesie ekstrakcji i delikatnego suszenia w niskiej temperaturze uzyskuje się wyjątkowej czystości wyciąg, który zawiera najwyższą dostępną składników aktywnych. Uncaria Tomentosa (Koci Pazur) wykazuje aktywność w kierunku układu odpornościowego i pokarmowego organizmu.


  Zastosowanie: suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.
  Zalecane spożycie: 1 kapsułka 2 razy dziennie z posiłkiem.
  Składniki: ekstrakt z kory Cat’s Claw/Koci pazur (Uncaria Tomentosa) standaryzowany na zawartość 5% alkaloidów; otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

  2 kapsułki zawierają: Cat’s Claw (Uncaria Tomentosa) ekstrakt z 20:1, ekwiwalent 1,2gram naturalnej kory 300mg, alkaloidy 5%.

  Ważne wskazówki:
  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.