Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

IGENNUS VEGEPA Orange Chewables dla dzieci 60kaps.

55.00 zł

   Igennus Vegepa - skoncentrowany EPA orange chewables 60kaps
  Vegepa to opatentowany produkt, zawierający unikatowe proporcje ultraczystego EPA (kwas eikozapentaenowy) z oleju z ryb morskich i EPO, organiczny olej z wiesiołka dwuletniego. Stanowi silnie skoncentrowane źródło długołańcuchowych kwasów tłuszczowych omega-3 z dodatkiem substancji zawartych w EPO i w unikatowy sposób łączy zalety tych dwóch naturalnych składników. Proces wytwarzania produktu VegEPA podlega najwyższym standardom. Kwas EPA jest ekstrahowany z oleju rybiego w procesie molekularnej destylacji, w skutek czego pozostaje ultraczysty. Zostają wówczas usunięte wszystkie niepotrzebne substancje i nieczystości, łącznie z DHA (kwas dokozaheksaenowy). DHA jest w naturalny sposób produkowane przez nasz organizm z EPA, zażywanie DHA w formie suplementu nie jest konieczne. Co ważne, niektóre badania wykazują, że DHA w formie suplementu ogranicza korzystne działanie EPA.
  Właściwości:
  - Zawiera wyłącznie naturalne, wysokiej jakości składniki
  - Bogate źródło EPA, z którego organizm produkuje naturalne substancje przeciwzapalne
  - Wskazany dla osób cierpiących na bóle stawów
  - Przynosi ulgę przy depresji i zespole przewlekłego zmęczenia
  - Pomaga dbać o serce i układ krążenia
  - Poprawia nastrój
  - Odżywia oczy
  Sposób użycia:
  - dorośli i dzieci powyżej 8 roku życia: 4-6 kapsułek dziennie
  - dzieci w wieku 3 do 8 lat: 2-4 kapsułki dziennie.
  Nie zaleca się przekraczania wskazanych dawek bez konsultacji z lekarzem lub terapeutą. Vegepa powinna być zażywana z jedzeniem dla zapewnienia optymalnego wchłaniania. W przypadku równoczesnego stosowania środków rozrzedzających krew oraz w przypadku kobiet w ciąży i matek karmiących zalecana jest konsultacja medyczna. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.
  Skład:
  ultraczysty ethyl-EPA (omega-3) z oleju ryb morskich, olej z wiesiołka dwuletniego, witamina C, witamina E, żelatyna bydlęca, naturalne substancje smakowe (olejek pomarańczowy i cytrynowy), ksylitol, mannitol, karmel, celuloza, skrobia kukurydziana, glicerol.