Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

IGENNUS Super B-Complex 60kaps.

54.00 zł

  Super B-Complex - regulator homocysteiny.
  Witaminy B i folian najnowszej generacji w walce o prawidłowy poziom homocysteiny

  Super B-Complex to zestaw synergistycznie działających 8 witamin B z dodatkiem witaminy C. Forma i dawka zastosowanych w nim składników sprawiają, że charakteryzuje się wysoką biodostępnością i skutecznością. Witaminy B6, B12 i folian, które są kluczowymi substancjami zapewniającymi prawidłowy poziom homocysteiny w organizmie są w tym preparacie w najaktywniejszej formie i w dawce, która zgodnie z badaniami naukowymi jest uznawana za skuteczną.

  W preparacie Super B-Complex zastosowano nowej generacji kwas foliowy - Quatrefolic ()5-metylhydrofolian glukozaminy). Został on opatentowany przez włoską firmę biotechnologiczną Gnosis i jest bardziej stabilny i biodostępny niż 5-metylhydrofolian wapnia.

  Opakowanie Super B-Complex zawiera 60 tabletek i jest odpowiednie na 30 dni dla jednej osoby. W celu zapewnienia efektywnego wchłaniania składników produkt należy zażywać z jedzeniem. Dorośli - 1 tabletka 2 razy dziennie. Dzieci w wieku od 7 do 16 lat - 1 tabletka dziennie.
  Nie zaleca się przekraczania wskazanych dawek bez konsultacji z lekarzem lub terapeutą. W przypadku kobiet w ciąży i matek karmiących zalecana jest konsultacja medyczna. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.

  Składniki:
  2 tabletki Super B-Complex zawierają:

      400 mcg Quatrefolic (aktywny folian) - 200% EU RDA
      20 mg witaminy B6 (fosforan pirydoksalu) - 1429% EU RDA
      900 mcg witaminy B12 (metylkobalamina) - 36000% EU RDA
      48 mg witaminy B3 (niacyna) - 300% EU RDA
      36 mg witaminy B5 (kwas pantotenowy) - 600% EU RDA
      20 mg witaminy B1 (hydrochlorek tiaminy) - 1818% EU RDA
      14 mg witaminy B2 (fosforan ryboflawiny) - 1000% EU RDA
      300 mcg witaminy B7 (biotyna) - 600% EU RDA
      160 mg witaminy C (kwas askorbinowy) - 200% EU RDA


  Pozostałe składniki:

  węglan wapnia, hydroksypropylmetylceluloza, kwas stearynowy, dwutlenek silikonu, stearynian magnezu, glycerol. Nie zawiera drożdży, glutenu, mleka, soi, produktów GMO, sztucznych barwników i substancji smakowych. Nadaje się dla wegetarian i wegan.