Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

IGENNUS Echiomega SDA EPA GLA 60 kaps.

55.00 zł

  Echiomega
  Żmijowiec, źródło wegetariańskich kwasów omega-3-6-9
  Opakowanie: 60 kapsułek

  Echiomega to wegetariańska formuła zawierająca kwasy tłuszczowe omega. Zawiera kwas omega-3 - stearydonowy (SDA) uzyskiwany z żmijowca babkowatego (Echium plantagineum). SDA w naturalny sposób w naszym organizmie ulega konwersji do długołańcuchowego kwasu tłuszczowego omega-3 - EPA. Olej z żmijowca babkowatego wyróżnia 5-ciokrotnie wyższa wydajność w konwersji do EPA niż w przypadku innych olejów roślinnych.

  Olej z nasion żmijowca zawiera również inne dobroczynne kwasy tłuszczowe, w tym kwas omega-6 gamma-linolenowy (GLA), jak również kwas omega-9 oleinowy. Badania wskazują, że suplementacja SDA w połączeniu z GLA efektywnie podnosi poziom EPA w krwinkach czerwonych, co jest wymiernym wskaźnikiem poziomu EPA w całym organizmie.

  Ta unikatowa kombinacja naturalnych kwasów tłuszczowych dostarcza komórkom składników odżywczych biorących udział w sygnalizacji chemicznej, prawidłowym funkcjonowaniu mózgu i utrzymywaniu dobrego stanu całego organizmu. Zmiany w diecie i stylu życia w znaczący sposób wpływają na naturalną zdolność naszego organizmu do produkcji wystarczającej ilości długołańcuchowych kwasów tłuszczowych. Dlatego tak ważne jest, by odpowiednia ilość kwasów tłuszczowych była regularnym składnikiem naszej diety.

      Nadaje się dla wegan i wegetarian
      Zawiera olej z nasion żmijowca
      Najlepsze roślinne źródło kwasów tłuszczowych
      Jedyny dostępny suplement bogaty w SDA (kwas stearydonowy)

  Składniki:

  olej z nasion żmijowca babkowatego (Echium plantagineum); emulgatory: glicerol, skrobia kukurydziana modyfikowana, karagen; regulator kwasowości: węglan sodu.