Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

IGENNUS Astaksantyna 42mg AstaPure 90kaps

79.99 zł

  Astaksantyna AstaPure
  Naturalny ekstrakt z mikroalg Haematococcus pluvialis
  Opakowanie: 90 kapsułek

  N A T U R A L N A. Astaksantyna AstaPure to naturalny ekstrakt z mikroalg Haematococcus pluvialis (H. pluvialis), które są odpowiedzialne za różowo-czerwone zabarwienie dzikiego łososia i skorupiaków. AstaPure zawiera nie tylko najwyższą dostępną koncentrację astaksantyny, ale również zestaw innych korzystnych dla zdrowia karotenoidów, w tym: luteinę, kantaksantynę, zeaksantynę, wiolaksantynę i beta-karoten. Każda kapsułka Astaksantyny AstaPure to 42 mg AstaPure, w których zawarte jest 4 mg astaksantyny.

  C Z Y S T A. W przeciwieństwie do alg w większości hodowanych w zbiornikach na wolnym powietrzu, mikroalgi, z których uzyskujemy AstaPure są hodowane w specjalnych zamkniętych systemach z kontrolowanym środowiskiem zlokalizowanych na pustyni Arava. Dzieki temu algi cechują się niezwykle wysoką czystością i wysoką zawartością najwyższej jakości karotenoidów.

  E K S T R A K C J A. Astaksantyna jest pozyskiwana z alg z użyciem technologii ekstrakcji nadkrytycznej z użyciem CO2. Technologia ta jest w pełni bezpieczna dla środowiska, pozwala uniknąć stosowania wysokich temperatur a produkt końcowy nie zawiera rozpuszczalników.

  P R O D U K C J A. Produkcja naszego preparatu odbywa się w Wielkiej Brytanii i spełnia najwyższe standardy GMP (Good Manufactoring Practice - dobra praktyka produkcyjna).

  Spośród wszystkich karotenoidów astaksantyna jest najsilniejszy przeciwutleniaczem. Charateryzuje się najwyższą wartością ORAC (ang. oxygen radical absorbance capacity - zdolność przeciwutleniacza do dezaktywacji wolnych rodników), dzięki czemu oferuje niezrównaną ochronę przed wolnymi rodnikami. Zdolność astaksantyny do zwalczania wolnych rodników jest 6 000 razy wyższa niż wiaminy C, 800 razy wyższa niż konenzymu Q10 i 550 razy wyższa niż witaminy E.

  JAK STOSOWAĆ

  Dorośli i dzieci powyżej 12 lat - 1-2 kapsułki dziennie. Przy wyższym zapotrzebowaniu dawka może zostać zwiększona do 4 kapsułek dziennie. W celu optymalnego wchłaniania zażywać w trakcie posiłku zawierającego tłuszcze lub tuż po posiłku.

  UWAGA

  Suplement diety nie powinien być stosowany jako jako (zamiennik) zróżnicowanej diety. Osoby zażywające leki oraz kobiety w ciąży i matki karmiące powinny skonsultować zażywanie suplementu z lekarzem lub terapeutą.

  Składniki: tłoczona na zimno oliwa z oliwek extra virgin; emulgatory: żelatyna wołowa, glicerol; ekstrakt z mikroalg Haematococcus pluvialis AstaPure (10% astaksantyny); barwniki: beta-karoten, karmel.