Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

Fitokosmetik gęsty olejek pokrzywowy 155ml

9.99 zł

  Gęsty olejek z pokrzywy do włosów z efektem keratynowego prostowania.

  Cały sekret tkwi w tym, że substancje olejowe odżywiają nie tylko kutykulę włosa, zapewniając mu zdrowy połysk, ale też wnikają głęboko w warstwę korową, dostarczając cząsteczek korzystnych mikroelementów do samego korzenia. To właśnie dzięki tej właściwości gęsty olejek do włosów Fitocosmetic ma taki sam efekt jak bio-laminowanie. Włos, w którym są wypełnione wszystkie uszkodzenia, wywołane użyciem farb, suszarek i prostownic, wygładza się sam.

  Ekskluzywna receptura gęstego olejku do włosów od Fitocosmetic pozwala osiągnąć maksymalny efekt w 3 minuty! Olejku nie trzeba podgrzewać w wodzie, nie spływa z głowy, można go stosować bez wychodzenia spod prysznica, oszczędność czasu. Innowacyjna formuła gęstego olejku pozwala nanosić go na czyste, umyte włosy, nie pozostawiając tłustej warstwy po spłukiwaniu.

  Już po pierwszym zastosowaniu widać wspaniały efekt: włosy wyglądają zdrowiej od nasady aż po końce!
   
  Ostrzeżenie: Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami - przemyć wodą.
   
  Status produktu: Kosmetyk
  Objętość: 155 ml
  Termin przydatności: umieszczony na opakowaniu
  Kraj pochodzenia: Federacja Rosyjska