Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

Natvita COLOSTRUM 60%lgG proszek 50g

69.90 zł

    Produkt charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem: 60 % immunoglobulin (IgG).

    Pierwsze colostrum jest pozostawiane dla cieląt, by zostały odpowiednio odżywione, by przyjęły czynniki wzrostu oraz gamę innych substancji odżywczych. Colostrum jest całkowicie naturalnym produktem, a zawarte w nim substancje nie występują w żadnym innym produkcie naturalnego pochodzenia w tak wysokiej koncentracji.

    W siarze bydlęcej zawarte są naturalne związki, takie jak: hormony, enzymy, poliamidy, pochodne aminokwasów i kwasów nukleinowych. Oprócz tego produkt charakteryzuje się zawartością substancji bakteriostatycznych w tym: laktoferynę, lizozym, laktoperoksydazę oraz lakteniny. Zawiera również regulatory odporności jak immunoglobuliny, bogate w prolinę, leukocyty, polipetydy (PRP), interferonγ i interleukiny. W skład Colostrum wchodzą także, łatwo przyswajalne witaminy oraz związki mineralne. Jest odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Sprawdza się świetnie jako elementem diety sportowca oraz osób w czasie rekonwalescencji.

    Sposób spożycia:

    1 łyżeczkę proszku wymieszać w szklance wody. Stosować rano i wieczorem. Osoby trenujące około 30-60 minut po treningu.