Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

NatVita Colostrum BIO lgG 35% płyn 125ml

79.90 zł

  Colostrum (siara bydlęca w płynie 125 ml) wytwarzane przez samicę ssaków w pierwszych godzinach po porodzie. Colostrum jest całkowicie naturalnym produktem, a zawarte w nim substancje nie występują w żadnym innym produkcie pochodzenia naturalnego w tak wysokiej koncentracji.

  W siarze bydlęcej zawarte jest wiele naturalnych związków między innymi takich jak: hormony, poliamidy, enzymy, pochodne aminokwasów i kwasów nukleinowych. Colostrum zawiera również substancje bakteriostatyczne, w tym: laktoperoksydazę, lakteniny, laktoferynę i lizozym. Charakteryzuje się zawartością regulatorów odporności, którymi są immunoglobuliny, bogate w prolinę, polipetydy (PRP), interleukiny, leukocyty i interferonγ. W skład colostrum wchodzą także, łatwo przyswajalne witaminy oraz związki mineralne. Jest odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, w tym również dla sportowców oraz osób w czasie rekonwalescencji.

  Produkt odtłuszczony, pozbawiony kazeiny, mikrofiltrowany.

  Uwagi i zalecenia: suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest
  zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. U osób z nietolerancją na mleko krowie, mogą wystąpić reakcja alergiczna.

  Składniki: 100 % Bio colostrum siara bydlęca w płynie.

  Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.
  Sposób użycia: dzieci 10 ml, dorośli 20 ml dziennie.

  Uwagi i zalecenia: energicznie wstrząsnąć przed użyciem. Nie spożywać z gorącymi napojami lub alkoholem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zalecany czas trwania suplementacji 3-6 miesięcy. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

  Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

  Kraj pochodzenia: Niemcy.