Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

Olejek na Wzmocnienie Włosów Sulsena 100ml

29.99 zł

  Składnikiem bazowym oleju jest oliwa z oliwek, która dzięki dużej przenikalności, natychmiast dostarcza składniki biologicznie aktywne do mieszków włosowych, zapewniając odżywianie korzeni włosów i skóry głowy.
  Przeznaczenie:
  - nadmierne wypadanie
  - do odnowienia i zwiększenia gęstości włosów
  - do przyspieszenia wzrostu włosów

  Sposób użycia:
  Nanieść olej na skórę głowy i wetrzeć w korzenie włosów. Masować skórę głowy przez 2-3 minuty, co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników oleju w głąb cebulek włosowych. Następnie założyć czepek foliowy i owinąć głowę ręcznikiem. Po 1,5-2 godzinach dokładnie umyć włosy i skórę głowy ciepłą wodą z szamponem (najlepiej 2 razy). Dla uzyskania najlepszych efektów, zaleca się stosować olej ciepły (pogrzany na łaźni wodnej). Po nałożeniu oleju należy dokładnie umyć ręce. Nie rozprowadzać olej po włosach.

  100% naturalne składniki, nie zawierają żadnych zanieczyszczeń i ekstrahentów.

  Przed pierwszym zastosowaniem należy wykonać test uczuleniowy. W przypadku kontaktu z oczami przemyć obficie ciepłą wodą. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.  Nie używać oleju do brwi i rzęs!

  Składniki aktywne: oliwa z oliwek, olej z norki, olej rycynowy, wyciąg z czerwonej papryki, wyciąg z owoców rokitnika, wyciąg z kwiatu rumianku, naturalny olejek lawendowy, naturalny olejek geraniowy.
  NIE ZAWIERA OLEJÓW MINERALNYCH I SILIKONÓW

  INGREDIENTS INCI: Olea Europeae (Olive) Fruit Oil, Mink Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Capsicum Annuum, Hippophae Rhamnoides, Chamomila Recutita, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Geranium Maculatum Oil, BHT, Propylparaben.

  OPAKOWANIE: butelka z końcówką dozującą 100 ml