Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

MSM Silver 60 kaps. Myvita

29.90 zł

  MSM (Metylosulfonylometan) MyVita SILVER PURE 100% 600 mg - Organiczny związek siarki
  BEZ SZTUCZNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY
  Produkt może być stosowany przez wegetarian i wegan.

  Preparat składa się wyłącznie z aktywnych składników bez sztucznych dodatków i wypełniaczy.
  Zawiera wysoko przyswajalny organiczny związek siarki - metylosulfonylometan, a skład został wzbogacony o leucynę, aminokwas pochodzący z białka.
  Wszystkie składniki zostały zamknięte w roślinnej kapsułce bez barwników.

  Metylosulfonylometan jest organicznym, latwo przyswajalnym związkiem siarki, która jest niezbędna żywym organizmom, ponieważ znajduje się niemal w każdej komórce. Bierze ona udział w szeregu ważnych procesów - produkcji enzymów, stanowi element budulcowy tkanki chrzęstnej, uczestniczy w syntezie białek (np. kolagenu i keratyny). Siarka wykazuje też właściwości neutralizujące wolne rodniki, przeciwzapalne oraz wspomaga regenerację tkanki chrzęstnej.
  Metylosulfonylometan możemy znaleźć w niektórych warzywach, owocach czy też nabiale, jednak jest on niezwykle delikatny i wrażliwy na obróbkę cieplną dlatego nie jest łatwo o właściwą podaż w diecie. Dodatkowo, wraz  z wiekiem poziom siarki w organizmie stale się zmniejsza, wskazana jest więc jej suplementacja.

  SKŁADNIKI
  Metylosulfonylometan (MSM), L-leucyna, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka z celulozy roślinnej).

  SPOSÓB UŻYCIA
  1 kapsułka dziennie. Popić wodą.

  Dzienna porcja zawiera:
  MSM 600 mg
  L-leucyna 10 mg