Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

ETAJ Olejek Rozmarynowy 10 ml

10.90 zł

  Naturalny olejek otrzymuje się z krzewu rozmarynu. Stymuluje umysł ułatwiając proces myślenia i koncentracji. Przy pielęgnacji skóry i włosów z powodzeniem wykorzystuje się jego właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Olejek pobudza krążenie, stymuluje pracę serca, reguluje ciśnienie krwi. Ma pozytywne działanie przy zaburzeniach menstruacyjnych, zmniejsza celluliti. Wzmacnia układ immunologiczny. Olejek rozmarynowy jest dobrym środkiem przeciwbólowym. Posiada właściwości rozgrzewające oraz regenerujące, dlatego stosuje się go przy bólach reumatycznych i masażach zmęczonych, sforsowanych mięśni. Jako silny antyseptyk stosuje się przy infekcjach dróg oddechowych, kaszlu, a szczególnie przy schorzeniach skóry. Wzmacnia system immunologiczny. Tonizuje i pobudza pracę serca, normuje ciśnienie krwi.
  DZIAŁANIE

  Antyseptyczne, bakteriobójcze, tonizujące, antyreumatyczne, antydepresyjne, rozgrzewające, łagodzi bóle głowy i zmęczenie.
  SPOSÓB UŻYCIA

      kąpiel - aromatyczna kąpiel z użyciem olejku rozmarynowego rozjaśni umysł ułatwiając proces myślenia i koncentracji. Jago właściwości rozgrzewające dobrze wpływają na bóle reumatyczne i mięśni.
      masaż - w połączeniu z naturalnym olejkiem bazowym pobudza układ krążenia, działa przeciwbólowo i antyreumatycznie, regeneruje zmęczone mięśnie
      jako dodatek do naturalnych olejów bzowych, mocno ujędrnia skórę
      inhalacja przy infekcjach górnych dróg oddechowych
      kompres
      moczenie stóp- na spuchnięte i obolałe nogi
      parówka twarzy
      naturalne aromatyzowanie powietrza
      do pielęgnacji skóry głowy (silne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne)
      pobudza wzrost włosów, zapobiega ich wypadaniu


  NUTA

  Zapachowa środkowa
  ZAPACH

  Intensywny, odświeżający, kwiatowo-ziołowy
  KOLOR

  jasnożółty
  DOBRA KOMPOZYCJA Z OLEJKIEM

  Pomarańczowym, z drzewa herbacianego, miętowym, lawendowym, sosnowym.
  PRZECIWWSKAZANIA

  Właściwie olejek nie ma żadnych przeciwwskazań, nawet nie rozcieńczony nie powoduje większych  podrażnień. Do użytku zewnętrznego.
  PRZECHOWYWANIE

  Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  KRAJ POCHODZENIA

  Francja.