Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

ETJA Kompozycja Aroma-Oil 11 ml

8.99 zł

  KOMPOZYCJA AROMA-OIL

  Jest kompozycją odpowiednio dobranych naturalnych olejków eterycznych najczęściej wykorzystywanych w aromaterapii: eukaliptusowego, lawendowego, miętowego, sosnowego, z drzewa herbacianego /tea tree/ z dodatkiem mentolu, który szybko orzeźwia i ułatwia oddychanie. Wspomaga naturalne siły obronne organizmu oraz korzystanie wpływa na samopoczucie osób zakatarzonych i zmęczonych. Doskonały na stres, bezsenność, mięśniobóle, i inne dolegliwości, na które organizm jest narażony zwłaszcza w okresie jesienno zimowym.
  DZIAŁANIE

  Przeciwbólowe, bakteriobójcze, antyseptyczne, przeciwskurczowe, rozgrzewające,  przeciwzakaźne, antydepresyjne, przeciwbólowe, stymulujące, grzybobójcze.
  SPOSÓB UŻYCIA

      Masaż rozgrzewający - dodać 3-5 kropli Aroma-Oil do 15 kropel olejku nośnikowego, a następnie kulistymi ruchami dłoni masować ciało.  
      Kąpiel - wlać 5-7 kropli olejku do wanny wypełnionej 1/3 wody o temperaturze około 35?C. Należy staranie rozprowadzić olejek po powierzchni wody. Czas kąpieli 10-15 minut.
      Rozpylanie (aromatyzacja) - wystarczy dodać kilka kropli olejku do nawilżacza powietrza lub kominka.
      inhalacja górnych dróg oddechowych
      Więcej na temat sposobów użycia Aroma-oil - wejdź i sprawdź !

   
  CHARAKTERYSTYKA

      Wysoka jakość potwierdzona atestami RK  oraz badaniami dermatologicznymi.
      olejek naturalnego pochodzenia
      skuteczność i bezpieczeństwo terapii
      wydajność - buteleczka  11 ml wystarczy na ok. 25 zabiegów
      rozsądna cena


  ZAPACH

  Przyjemny, delikatny, ziołowy