Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

ETJA Olej z Orzecha Laskowego 50 ml

10.50 zł

  LESZCZYNA POSPOLITA (Corylus avellana)

  Rodzaj Krzewu należącego do rodziny brzozowatych . Gatunek występuję dziko w całej Europie, Azji Mniejszej po Kaukaz. W Polsce pospolita w całym kraju. Krzew o gładkiej, popielatej korze osiąga wysokość do 5 metrów tworząc rozgałęzioną koronę. Owocem krzewu są orzechy koloru brązowego otoczone twardą łupiną. Nazywane są potocznie orzechami laskowymi, z których uzyskuję się o lekko orzechowym zapachu olej.
  OLEJ Z ORZECHA LASKOWEGO /Corylus Avellana Seed Oil/

  Nierafinowany, zimnotłoczony olej otrzymany z orzechów laskowych. Jest bogaty  w witaminy A, E i kwas oleinowy. Posiada właściwości stabilizujące i ściągające. Wnika szybko w skórę, czyniąc ją miękką i elastyczną. Wzmacnia ściany naczynek krwionośnych, przyspiesza  regenerację naskórka oraz pobudza krążenie. Przeznaczony dla skóry przetłuszczającej się łojotokowej, z trądzikiem oraz z popękanymi naczynkami.
  SPOSÓB UŻYCIA

      stosować bezpośrednio na skórę, dobrze i głęboko wnika w warstwy skórne
      używać olej jako oliwkę do masażu
      kąpiel aromatyczno-nawilżająca. Do wanny wypełnionej 1/3 ciepłej wody walać 10 ml oleju. Dzięki skutecznemu przenikaniu do skóry warto łączyć z dodatkiem ulubionych olejków eterycznych.

   

  Olej z orzecha laskowego oferowany przez firmę ETJA jest w 100% naturalny.
  PRZECHOWYWANIE

  Zawsze po użyciu zakręcaj buteleczkę i przechowuj w chłodnym i ciemnym miejscu.
  POCHODZENIE

  Państwa Europy