Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

Mieszanka na Pasożyty 100g FLOS

7.99 zł

  Opakowanie wystarcza na dwa tygodnie spożywania naparu.

  Składniki: ziele tymianku – 23,8%, kłącze tataraku – 23,8%, korzeń omanu – 23,8%, liść mięty pieprzowej – 11,9%, liść orzecha włoskiego – 11,9 %, ziele piołunu – 4,8%

  Sposób stosowania:

  UWAGA: Przed każdym użyciem należy bardzo dokładnie wymieszać zioła na pasożyty !!

  1 tydzień: Wsypać 2 łyżki stołowe mieszanki ziołowej na pasożyty do termosu i zalać 2 szklankami wrzącej wody. Zamknąć i odstawić na 1 godzinę. Przecedzić. Napar wypić w 3 podzielonych porcjach w ciągu dnia na pusty żołądek, czyli najlepiej na 30 min. przed posiłkiem. W ten sposób przygotować i pić napar codziennie w ciągu pierwszego tygodnia.

  2 tydzień: Wsypać 1 łyżkę stołową mieszanki ziołowej na pasożyty do termosu i zalać 1 szklanką wrzącej wody. Zamknąć i odstawić na 1 godzinę. Przecedzić. Napar wypić w 3 podzielonych porcjach lub też jednorazowo w ciągu dnia na pusty żołądek, czyli najlepiej na 30 min. przed posiłkiem. W ten sposób przygotować i pić napar codziennie w ciągu drugiego tygodnia.

  Po dwóch tygodniach spożywania naparu należy zrobić 3-tygodniową przerwę a następnie powtórzyć jego spożywanie zgodnie z wyżej opisanym schematem postępowania.

  Napar można słodzić miodem

  Producent: Zakład Konfekcjonowania Ziół Flos Elżbieta i Jan Głąb spółka jawna
  98-345 Mokrsko 118

  Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, chronić od światła.

  Masa netto: 100 g