Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

Liposol Liposomalna kurkumina 95% 250 ml

95.00 zł

  Liposol Curcumin C3 Complex TM 250 ml została zamknięta w liposomach. Liposomy są małymi cząsteczkami (kuleczkami) lipidowymi, które powstają naturalnie w momencie kontaktu wody z lecytyną, składnikiem soi niemodyfikowanej genetycznie. Liposomy są łatwo wchłaniane przez organizm. Gdy kurkumina rozpuszcza się w wodzie i miesza z lecytyną zachodzi proces enkapsulacji liposomalnej. Rezultatem jest lepsze wchłanianie kurkuminy we krwi i bezpośrednio do ścian komórkowych.

  Dostępne opakowania: 250 ml
  Opakowanie 250 ml zawiera 50 dziennych porcji (5ml) = 50 dni suplementacji
  Dzienna porcja 10 ml zawiera : 360 mg kurkuminy C3 Complex


  Skład:
  1 porcja dzienna (5 ml) to 175 mg Curcumin C3 Complex (Ekstrakt z kurkumy standaryzowany na 95 procent kurkuminoidów)
  Składniki:
  woda, Curcumin C3 Complex (Sabinsa Curcumin Longa - ekstrakt standaryzowany 95 procent kurkuminoidów), fosfolipidy (lecytyna niemodyfikowana genetycznie NON GMO), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), substancja konserwująca (sorbinian potasu), etanol (mniej niż 4,2 procent).


  Sposób użycia:
  5 ml dziennie (170 ml kurkuminy) lub 10 ml dziennie (340 ml) w trakcie posiłku.


  Do opakowania dołączona jest miarka ułatwiająca odmierzenie odpowiedniej porcji produktu.
  Spożywać bezpośrednio lub rozpuścić w szklance wody bądź soku.
  Wstrząsnąć przed spożyciem.

  Przechowywanie: przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Chronić przed światłem.

  Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym oraz dzieciom. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.