Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

Silicium Organique krzem organiczny 500 ml

109.00 zł

  Stosowanie:
  Miarka 30 ml jeden raz dziennie. Miarka 30 ml zawiera 75 mg krzemu .

  Najlepiej spożywać na czczo, na kilka minut przed posiłkiem, można dodać do dowolnego napoju ( sugerujemy letnią wodę aby na czczo nie pić zimnego płynu wyjętego z lodówki i tym samym nie podrażniać przewodu pokarmowego) .

  Nie pić bezpośrednio z butelki- wyklucza to samoistne oraz przypadkowe zanieczyszczenie produktu.

  Składniki:
  Woda oczyszczona, kwas ortokrzemowy - krzem organiczny 2 500 mg krzemu Si-G5 (Si) na 1 litr płynu , stabilizowany choliną.

  Zalecenia:

  Pozytywne efekty stosowania naszego o L Original  Silicium Organigue Si-G5 są ogólnie widoczne po 1 do 3 miesięcy stosowania .

  Nie ma żadnych przeciwwskazań do długotrwałego stosowania L Original Siicium Organique Si-G5. Jednakże ciągłe stosowanie danego preparatu powoduje, iż organizm rozleniwia się , przyzwyczajony do codziennej porcji danego pierwiastka - przestaje być czujny, nie próbuje wychwytywać substancji odżywczych z pożywienia. Każda przerwa w stosowaniu stymuluje organizm do poszukiwania danej substancji.

  Zalecamy stosowanie L Original Siicium Organique Si-G5 zwłaszcza zimą, aby wzmocnić układ odpornościowy oraz wiosną i jesienią, w okresach, w których zabiegi detoksykacji są najbardziej skuteczne.

  Pojemność butelki : 0,5 litra.

  Informacje:

  L Original Silicium Organigue Si-G5:

          Jest pozbawiony toksyczności,
          Nie powoduje żadnych efektów ubocznych,
          Nie ma żadnych przeciwwskazań do jego używania,
          Może być stosowany z innymi terapiami, w tym alopatycznymi,
          Może być używany przez dłuższy czas,
          Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji,
          Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni,
          Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci,
          Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut ( zamiennik) zróżnicowanej diety,
          Przed użyciem wstrząsnąć.

   UWAGA!

  Pragniemy zwrócić uwagę , że nasze produkty wolne są od parabenów i innych chemicznych konserwantów. Smak cierpki, gorzki lub lekko kwaśny jest normalny i nie stanowi o zmianie właściwości produktów. W żadnym wypadku nie oznacza produktu nie nadającego się do spożycia. Lekki osad w butelce jest zjawiskiem normalnym. Ważnym jest, aby po otwarciu butelki przechowywać ją w chłodnym i zaciemnionym miejscu- najlepiej w lodówce.
  Wszystkie nasze preparaty produkowane są także zgodnie z etykietą Green Nature. Oznacza to, iż składniki użyte do produkcji pochodzą z roślin dziko rosnących, zbieranych w obszarach chronionych . Etykieta ta gwarantuje  także produkty bez :
  pestycydów, dioksyn , PCB , furanu, nawozów chemicznych, cząsteczek syntetycznych, GMO, konserwantów chemicznych, produktów pochodzenia petrochemicznego, metali ciężkich i toksycznych (tak często spotykanych w wielu produktach przeznaczonych dla ludzi.