Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

MyVita MyBiotic koncentrat probiotyczny 473 ml

37.90 zł

  MyBiotic Pro MyVita to koncentrat probiotyczny, który zawiera pożyteczne szczepy żywych kultur bakterii.  Jest polecany przede wszystkim osobom z obniżoną odpornością, będącym w trakcie lub po antybiotykoterapii, stosującym ubogą dietę oraz mającym problemy z prawidłowym funkcjonowaniem układu pokarmowego. Ważne jest także stosowanie probiotyków w trakcie podróży, w szczególności do egzotycznych miejsc.

  Do produkcji koncentratu użyto 10 mld starannie wyselekcjonowanych szczepów żywych kultur bakterii na każde 100 ml. Żaden składnik preparatu nie został poddany modyfikacjom genetycznym (NON-GMO).

  Probiotyki to żywe organizmy, które są zdolne do zasiedlania różnych środowisk, w tym również organizmu ludzkiego. Ich odpowiednia ilość sprzyja poprawie stanu organizmu gospodarza.

  Bakterie kwasu mlekowego to opatentowane szczepy o potwierdzonym klinicznie działaniu. Pozytywny wpływ probiotyków na stan zdrowia można zauważyć w wielu aspektach. Te z gatunku Lactobacillus i Bifidobacterium odpowiadają przede wszystkim za przywrócenie naturalnego stanu mikroflory bakteryjnej jelit.

  Probiotyki mogą również przeciwdziałać patogennym drobnosutrojom, które dostały się do przewodu pokarmowego, na przykład w wyniku nieprzestrzegania zasad higieny.

  Prawidłowy stan mikroflory bakteryjnej sprzyja lepszemu wchłanianiu składników odżywczych, wspomaga procesy trawienne oraz leczenia alergii pokarmowych, a także wydajność układu immunologicznego.

  SKŁADNIKI
  woda filtrowana, koncentrat ekologicznego soku z jabłek, zespół żywych kultur bakterii probiotycznych: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Bifidobacterium bifidum, sok z ekologicznych owoców noni, sok z owoców truskawek, naturalny aromat truskawkowy.

  SPOSÓB UŻYCIA
  5 ml (1 łyżka) 3 razy dziennie. Można rozcieńczyć z wodą lub innym ulubionym, chłodnym napojem.

  Dzienna porcja dostarcza: 15 ml koncentratu probiotycznego

  PRZECHOWYWANIE
  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  UWAGA
  Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym oraz dzieciom.