Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

Acerola Duo proszek 200 g SANBIOS

57.90 zł

  Suplement diety  Acerola Duo PROSZEK to połączenie ekstraktu z brazylijskiej aceroli z proszkiem z tego samego owocu w proporcji 70% do 30%.
  Tak przygotowana kompozycja  zawiera nie tylko składniki rozpuszczone w wyciągu, ale także inne, pozostałe składowe pełnego owocu.
  Acerola w proszku jest wyjątkowo bogata w witaminę C. Jedna łyżeczka proszku ( 5g ) zawiera ok 1g naturalnej witaminy C, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, nerwowego, wpływa na produkcję kolagenu, a ten wspomaga funkcjonowanie naczyń krwionośnych, dziąseł, skóry i zębów.
  Zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, a także walczy z wolnymi rodnikami.

  Wykaz składników:
  ekstrakt z owocu aceroli zwanej popularnie wiśnia z Barbados, proszek z owocu aceroli ( Malpighia glabra).

  Zawartość naturalnej witaminy C w dziennej porcji produktu tj. 1/2 łyżeczki: 0,5g co stanowi 625 % dobowego zapotrzebowania na witaminę C.

  Sposób użycia:
  1/2 łyżeczki proszku jeden raz dziennie lub w porcjach podzielonych, obficie popijając.

  Dzieci a naturalna witamina C
  Naturalna witamina C jest zalecana dzieciom w każdym wieku.
  Sugerujemy, by dzieci do lat czterech, pięciu zażywały witaminę C w soczkach, starsze dzieci mogą przyjmować tabletki lub rozkruszone tabletki lub proszek.
  Należy pamiętać - i to jest bardzo ważne (!), by podawać dzieciom witaminę C w takiej formie, aby nie doszło do zaksztuszenia i zadławienia ponieważ jest to bardzo niebezpieczne. Dlatego też sugerujemy, aby małym dzieciom rozkruszać tabletki mieszając z soczkiem albo lepiej z musem owocowym lub podawać proszek również mieszając z np. soczkiem lub musem owocowym


  Sugerujemy podawać witaminę C - równowartość  1/2 tabletki rano i 1/2 wieczorem. Te ilości proponujemy dla dzieci do 6 roku życia.
  Dla dzieci starszych 1 tabletka dziennie rano.
  Niezależnie od powyższych informacji, przypominamy że posiadamy w ofercie Acerolę do ssania, którą polecamy właśnie dzieciom.

  UWAGA produkt higroskopijny. Przechowywać szczelnie zamknięty, w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.