Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

Naturalna Witamina K2 200mcg D3 2000 j.u. 90 kaps. Laborell

69.90 zł

szt

  Suplement diety Witamina K2 MK-7 + D3 to perfekcyjnie skomponowane źródło witamin K2 MK-7 i D3, niezbędnych do właściwego funkcjonowania układu kostnego i krwionośnego. Witaminy te działają synergicznie, tzn. wzajemnie wzmacniają swoje działanie, zapewniając jeszcze lepsze rezultaty ich jednoczesnego przyjmowania.

  Rewolucyjna formuła suplementu dostarcza optymalnie zbilansowaną porcję witamin, które wyjątkowo skutecznie dbają o zdrowe, mocne kości i zęby. Witaminy zawarte w preparacie korzystnie oddziałują również na układ krwionośny – K2 przyczynia się do prawidłowej krzepliwości krwi, a D3 reguluje poziom obecnego w niej wapnia.

  K2 MK-7 to najbardziej zaawansowana, 14-izomerowa postać witaminy z grupy K, która reguluje gospodarkę wapniową i redukuje ryzyko osteoporozy. Wykazuje także właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Witamina K2 MK-7 jest izolowana w opatentowanym procesie biofermentacji Bacillus subtilis natto – kultury bakterii odpowiedzialnej za produkcję naturalnej witaminy K2. Najczystsza w swojej postaci, zawiera aż 99% all-trans menachinonu-7 (źródła witaminy K2) i jest produkowana w całkowicie naturalny sposób, bez użycia syntetycznych składników.

  Silne działanie witaminy K2 MK-7 wzmacnia zawarta w suplemencie witamina D3. Wspiera ona wchłanianie wapnia i fosforu, które biorą udział w procesie mineralizacji kości i mają decydujący wpływ na ich gęstość, sztywność i twardość, a także wpływają na funkcjonowanie mięśni i przewodzenie bodźców w układzie nerwowym. Witamina D3 odgrywa też ważną rolę w procesie podziału komórek, a jej regularne przyjmowanie wzmacnia układ odpornościowy i wspomaga wydolność organizmu.

  Suplement diety Witamina K2 MK-7 + D3 jest szczególnie polecany sportowcom, osobom aktywnym fizycznie oraz tym, które chcą wspomóc pracę układu kostnego, mięśniowego i krwionośnego.

  Sposób użycia

  Zalecana porcja do spożycia to 1 kapsułka dziennie. Połknąć kapsułkę, popijając ją wodą.

  Składniki

  Zalecana dzienna porcja do spożycia (1 kapsułka – 300 mg) zawiera:
  Składniki    Zawartość – 1 kapsułka    % RWS*
  100% Naturalna Witamina K2 (VitaMK7)    200 mcg (μg)    250%
  Witamina D3 (cholekalcyferol), 2000 j.m.    50 mcg (μg)    1000%

  Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna
  * RWS – dzienna referencyjna wartość spożycia

  Naturalna Witamina K2+D3 200 mcg Laborell nie zawiera: żelatyny, kazeiny, glutenu, soli, konserwantów, cukru, drożdży.

  Produkt polecany weganom i wegetarianom (nie zawiera żelatyny).

  Kapsułka wykonana z celulozy, składnika pochodzenia roślinnego.

  Ostrzeżenia i przechowywanie

  Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych. Wspiera prowadzenie zdrowego stylu życia i uzupełnia dietę o witaminę K2 i D3. Nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, suchym i zacienionym, w temperaturze pokojowej.