Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

Naturalna Witamina K2 100mcg D3 2000 j.u. 90 kaps. Laborell

54.90 zł

szt

  Suplement diety Witamina K2 MK-7 + D3 to doskonałe źródło niezbędnych dla układu kostnego i krwionośnego witamin K2 MK-7 i D3. Działają one synergicznie, tzn. wzajemnie wzmacniają swoje działanie, zapewniając jeszcze lepsze rezultaty ich jednoczesnego przyjmowania.

  Dzięki optymalnie zbilansowanym proporcjom składników odżywczych preparat znakomicie uzupełnia codzienną dietę, wspierając prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

  Za wyjątkową skuteczność suplementu odpowiada zawarta w nim MK-7 – najbardziej zaawansowana, 14-izomerowa forma witaminy z grupy K. Witamina K2 MK-7, najczystsza biologicznie i izolowana w opatentowanym procesie biofermentacji Bacillus subtilis natto – kultury bakterii odpowiedzialnej za produkcję naturalnej witaminy K2, zawiera aż 99% all-trans menachinonu-7. Dzięki temu efektywnie reguluje gospodarkę wapniową, zmniejsza ryzyko osteoporozy i dba o mocne, zdrowe kości i zęby. Działanie to wzmacnia witamina D3, odpowiedzialna za właściwe wchłanianie wapnia i fosforu, które biorą udział w procesie mineralizacji kości, wpływając na ich gęstość, sztywność i twardość.

  Obie witaminy korzystnie oddziałują również na układ krwionośny – K2 przyczynia się do prawidłowej krzepliwości krwi, a D3 reguluje poziom obecnego w niej wapnia.

  Ponadto witamina K2 MK-7 wykazuje właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, a witamina D3 wspiera procesy podziału komórek, poprawia funkcjonowanie mięśni i przewodzenie bodźców w układzie nerwowym. Rewolucyjna formuła suplementu wspomaga też układ odpornościowy i poprawia wydolność.

  Suplement diety Witamina K2 MK-7 + D3 jest polecany sportowcom, osobom aktywnym fizycznie oraz tym, które chcą wspomóc pracę układu kostnego, mięśniowego i krwionośnego.

  Sposób użycia

  Zalecana porcja do spożycia to 1 kapsułka dziennie. Połknąć kapsułkę, popijając ją wodą.

  Składniki

  Zalecana dzienna porcja do spożycia (1 kapsułka – 300 mg) zawiera:
  Składniki    Zawartość – 1 kapsułka    % RWS*
  100% Naturalna Witamina K2 (VitaMK7)    100 mcg (μg)    125%
  Witamina D3 (cholekalcyferol), 2000 j.m.    50 mcg (μg)    1000%

  Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna
  * RWS – dzienna referencyjna wartość spożycia

  Naturalna Witamina K2+D3 100 mcg Laborell nie zawiera: żelatyny, kazeiny, glutenu, soli, konserwantów, cukru, drożdży.

  Produkt polecany weganom i wegetarianom (nie zawiera żelatyny).

  Kapsułka wykonana z celulozy, składnika pochodzenia roślinnego.

  Ostrzeżenia i przechowywanie

  Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych. Wspiera prowadzenie zdrowego stylu życia i uzupełnia dietę o witaminę K2 i D3. Nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, suchym i zacienionym, w temperaturze pokojowej.