Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

KINOTAKARA plastry oczyszczające plus GRATIS

220.00 zł

  produkt chwilowo niedostępny

  Japońscy badacze odkryli dobroczynną moc substancji żywicznych pochodzących z drzew. Dzięki zaawansowanej technologii, przetworzona żywica oraz inne składniki naturalnego pochodzenia umieszczone zostały w specjalnych saszetkach. W ten sposób to rewolucyjne odkrycie jest dziś dostępne dla każdego.

  Dla wielu ludzi jedna noc wystarcza, aby poczuli cudowne działanie tego produktu.

  Kinotakara to nowy przełom w dziedzinie wellness. Produkt jest tak opracowany aby, przebudzić Twoje ciało, umysł i ducha do zdrowszego, szczęśliwszego i bardziej energicznego życia.
  Wykorzystanie Kinotakary jako produktu prozdrowotnego jest potwierdzone wieloletnimi badaniami naukowymi oraz testami laboratoryjnymi.

  Skład:
  Efekt działania Kinotakary jest wynikiem połączenia starannie dobranych wyciągów roślinnych i substancji naturalnych.

  Kinotakara jest produktem całkowicie naturalnym.

  podstawowy skład stanowią:
  Turmalin:
  Naturalny minerał odkryty w Brazylii charakteryzujący się dużą zawartością jonów i emitujący promieniowanie podczerwone. Wpływa na poprawę krążenia.
  Chitosan:
  Otrzymywany jest z muszli kraba znalezionego u wybrzeży Hokkaido. Zawiera skroplone rozpuszczalne cząsteczki, które w sposób charakterystyczny wpływają na utrzymanie ciepła i odmładzanie organizmu.
  Ocet drzewny:
  Otrzymywany z żywicznej substancji drzewa Beech, Sakura i Oak. Doskonały jako środek leczniczy na rany i odżywiania organizmu.
  Proszek Perłowy:
  W formie wulkanicznego szkła. Wpływa na utrzymanie równowagi energetycznej organizmu i poprawia zdolność energetyczną organizmu.
  Czysta Krzemionka:
  Wysokiej jakości krzemionka pozyskiwana z gąbki siliceus, ma dobry i istotny wpływ na usuwanie wolnych rodników z układu krążenia.
  Dekstryna:
  Rozpuszczalny węglowodan, który przyśpiesza wymianę wody w organizmie i przyśpiesza wchłanianie innych składników.
  Sposób zastosowania:
  Dzięki produktom naturalnym, takim jak Kinotakara, można po prostu pomóc organizmowi zregenerować się, przywracając mu dobre samopoczucie.

  Regularne stosowanie Kinotakary przyspiesza wydalanie przez organizm obciążających go toksyn, które mają swoje źródło w dodatkach do żywności lub negatywnym wpływie środowiska.
  UWAGA !! - zmiana barwy okładu na czarną, szara, brązową lub występowanie czerwonych śladów na saszetce w trakcie użycia, jest normalnym zjawiskiem związanym z usuwaniem z organizmu toksyn.

  Kinotakarę można stosować w zależności od swoich potrzeb.
  Najlepiej przyklejać na podeszwy stóp, na noc. POLECAMY następujący schemat stosowania :
  KURACJA KOMPLEKSOWA:
  1. jedno opakowanie - 10 saszetek codziennie przez 5 dni na noc pod każdą stopę po 1 saszetce
  2. dwa dni przerwy
  3. drugie opakowanie - 10 saszetek codziennie przez 5 dni na noc pod każdą stopę po 1 saszetce
  4. trzecie opakowanie 10 saszetek co trzeci dzień noc pod każdą stopę po 1 saszetce
  LIKWIDACJA UPORCZYWYCH BÓLÓW:
  jedna saszetka w miejsce bólu np. łokieć - na czystą skórę przylepić na 24 godziny, zdjęć jak plaster, przemyć miejsce i w zależności od potrzeb kuracje powtarzać

  Na podeszwach stóp znajduje się 60 spośród 360 punktów refleksologicznych ludzkiego ciała. Masaże stóp zdobyły popularność na całym świecie, ponieważ jak wykazały badania naukowe przeprowadzone na wschodzie i zachodzie świata, przez stymulację punktów refleksologicznych wywiera się wpływ na organy, odpowiadające tym punktom. Pobudzanie punktów refleksologicznych wzmaga działanie układu krążenia i układu nerwowego, poprawiając w ten sposób ogólny stan organizmu. Stres i czynniki środowiska wywierają ujemny wpływ na nasze samopoczucie i sprawność - można to zmienić

  GRATIS dodawany to błonnik