Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

KOLAGEN MORSKI 90 kapsułek

31.99 zł

  Enzymatyczny hydrolizat kolagenu ze skór ryb morskich:

      polecany osobom dorosłym narażonym na znaczne obciążenia stawów, a także rekonwalescentom w stanach pourazowych
      wspomaga utrzymanie właściwego stanu tkanki łącznej - budującej strukturę całego ciała
      przyspiesza regenerację m.in. tkanki kostnej, chrzęstno-stawowej, stawów i ścięgien
      uzupełnia dietę w łatwo przyswajalne, hydrolizowane, rozpuszczalne białka kolagenowe
      korzystnie wpływa na kondycję skóry, włosów i paznokci

  Kolagen jest głównym białkiem tkanki łącznej i podstawowym składnikiem fibrylarnym (włóknistym) skóry, kości, ścięgien, chrząstek i zębów. Kolagen ze skór ryb morskich jest związkiem, którego cząsteczki są mniejsze niż cząsteczki kolagenu pochodzenia zwierzęcego, dlatego jego działanie jest efektywniejsze. Mangan przyczynia się do utrzymania zdrowych kości oraz pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości oraz chrząstki.

  Składniki: enzymatyczny hydrolizat kolagenu ze skór ryb morskich; ekstrakt z owoców aceroli (Malpighia punicifolia), standaryzowany na 25% zawartość witaminy C; substancja przeciwzbrylająca: E470b; źródło manganu:glukonian manganu; otoczka kapsułki:żelatyna.

  Zalecane spożycie: 3 kapsułki dziennie. Kapsułki mogą być przyjmowane w sposób ciągły przez długi okres czasu.

  Zawartość netto: 90 kapsułek

  Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  Kobiety w ciąży i w okresie laktacji decyzję o stosowaniu powinny skonsultować z lekarzem.
   
  Warunki przechowywania: przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25ºC, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.