Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

Silver Stop płyn przeciw siwym włosom 200 ml

50.00 zł

SILVER STOP jest preparatem przywracającym naturalny kolor siwym włosom. Może być stosowany zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. 
 
Działanie preparatu nie polega na efekcie koloryzującym. SILVER STOP działa nie tylko na włosy, ale również na ich cebulki przywracając włosom ich naturalny kolor i blask. Daje się też zauważyć wzrost grubości i elastyczności włosów oraz częściową likwidację łupieżu.
 
Wskazania: płyn przywracający naturalny kolor włosów oraz likwidujący łupież.
 
Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć, płyn nanosić za pomocą nasączonego wacika lub opuszkami palców, Należy użyć taką ilość preparatu aby włosy były wilgotne lecz nie mokre. Płyn nanosić na suche włosy, – od ostatniego farbowania musi minąć min. 14 dni. Płyn stosujemy dwa razy dziennie przez okres 3 tygodni, po tym czasie widoczne są już pierwsze efekty, po przywróceniu naturalnego koloru (ok.3-4 tygodni) dla utrzymania efektu preparatu stosujemy raz w tygodniu. Ze względu na intensywne wchłanianie środka przez cebulki, w pierwszym okresie stosowania zaleca się mycie włosów 1 do 2 razy w tygodniu. W celu poprawy skuteczności płynu wskazane jest naturalne suszenie włosów (ograniczyć stosowanie suszarki), Po całkowitym zaprzestaniu stosowania środka nastąpi powolny powrót do barwy włosów sprzed kuracji.