Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

SOLGAR RHODIOLA Różeniec górski 60 kaps.

97.00 zł

produkt chwilowo niedostępny

Opis:


Rhodiola rosea – Różeniec górski to niezwykła roślina o silnym działaniu adaptogennym znana od czasu wypraw wikingów gdzie była podstawowym składnikiem „apteczki przetrwania”.
Jej niebywałe właściwości zwiększające odporność na stres, wytrzymałość, pamięć, koncentrację opisywana była już w szwedzkiej farmakopeii od 1755 roku.
Największy wkład w poznanie niezwykle silnych właściwości adaptogennych zawdzięczamy rosyjskim i skandynawskim badaczom.
Różeniec górski zwany także „arktycznym korzeniem” lub „złotym korzeniem” swoją popularność zawdzięcza niezwykle skutecznemu działaniu adaptogennemu pozwalającemu na przystosowanie funkcjonowania ludzkiego organizmu w warunkach ciągłego lub silnego stresu fizycznego i emocjonalnego.
Fenomenem działania tego zioła jest to, że nie zakłóca prawidłowego funkcjonowania organizmu, wręcz przywracając takie działanie pozwala na radzenie sobie ze stresem i w znacznym stopniu ogranicza jego oddziaływanie na różne strefy życia w tym i strefę seksualną.
Preparat standaryzowany jest na farmakopealnie wyznaczone dwa markery jednocześnie (salidrozyd 1% i rozawin 3%). Dodatkowo połączenie standaryzowanego wyciągu z nieprzetworzonym korzeniem rhodioli zapewnia pełną siłę działania zioła występującego w naturze.
Informacje alergiczne:
Produkt nie zawiera: cukru, soli, kukurydzy, drożdży,  pszenicy, soi, glutenu ani produktów mlecznych i zwierzęcych, i jest wytwarzany bez użycia sztucznych substancji  konserwujących, zapachowych lub barwiących

Skład:

Jedna (1) kapsułka roślinna zawiera:
Składniki aktywne:
Standaryzowany sproszkowany ekstrakt z korzenia różeńca górskiego    250 mg
 (2,5 mg [1%] salidrozydu, 7,5 mg [3%] rozawin)
Sproszkowany nieprzetworzony korzeń różeńca górskiego    100 mg

Naturalne substancje pomocnicze:
Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza)
Substancje przeciwzbrylające: roślinny stearynian magnezu, dwutlenek krzemu
Substancja wypełniająca: Celuloza mikrokrystaliczna
Przeciwutleniacz: sproszkowana baza PhytO2X®**(mieszanina beta karotenu naturalnego pochodzenia i kwasu L- askorbinowego)

Dawkowanie: 1 do 3 kapsułek dziennie
 Opakowanie: 60 kapsułek
 Zapewnia kurację: 20-60 dni