Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

SOLGAR OSTROPEST PLAMISTY 60 kaps.

110.00 zł

  produkt chwilowo niedostępny

  Opis:


  Ostropest plamisty był stosowany już w starożytnej Grecji i Rzymie. Dotychczas na świecie przeprowadzono ponad 300 badań naukowych potwierdzających skuteczność tego zioła, szczególnie w leczeniu schorzeń wątroby.
  Ostropest plamisty jest jednym z najlepiej przebadanych ziół stosowanych współcześnie. Swą skuteczność ostropest plamisty zawdzięcza trzem chroniącym wątrobę substancją, które łącznie zwane są sylimaryną.
  Solgar jest firmą oferującą preparaty ziołowe zawierające jednocześnie ekstrakt ziołowy i świeże sproszkowane zioła. Uzyskujemy wtedy preparat ziołowy o pełnej sile działania zioła występującego w naturze.
  Na przestrzeni wieków ludzie uczyli się pozyskiwania drogocennych ziół. Wykonywano nalewki, które były ekstraktami, w ten sposób wzmacniano siłę działania zioła. Jednak podczas ekstrakcji za pomocą alkoholu niektóre istotne składniki zioła ulegały zniszczeniu lub osłabieniu. Z drugiej strony zioła spożywane na surowo lub w postaci naparów były zbyt słabe, aby dawać skuteczne, zadawalające rezultaty o określonym czasie.
  Obecne najsilniej działające dostępne preparaty ziołowe to preparaty standaryzowane o pełnej sile działania oferowanej przez Solgara.
  Standaryzowane zioła o Pełnej Sile Działania firmy Solgar zapewniają stały i jednolity poziom roślinnych składników odżywczych. W unikalnym procesie mieszamy wystandaryzowany ekstrakt ziołowy zawierający kontrolowaną ilość ważnych związków roślinnych ze wszystkimi składnikami występującymi w nieprzetworzonym ziole.
  W rezultacie otrzymujemy unikalny, wysokiej, jakości wyciąg ziołowy o synergistycznie pełnej sile działania zioła występującego w naturze.
  Dzięki takiej technologii w kapsułce obecne są takie substancje jak: sylimarina.

  Dawkowanie: 1 do 3 kapsułek dziennie
  Opakowanie: 60 kapsułek
  Zapewnia kurację: 20 do 60 dni

  Skład:

  Jedna (1) kapsułka zawiera:   
  Sproszkowany nieprzetworzony ostropest plamisty ….......................................... 300 mg
  Standaryzowany sproszkowany wyciąg z nasion ostropestu plamistego … ..........175 mg
  (flawonoidy łącznie zawierają 140mg [80%] sylimarinu)

  Naturalne substancje pomocnicze:
  Otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza)   
  Substancja Wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna
  Substancja Przeciwzbrylająca: roślinny stearynian magnezu
  Sproszkowana baza PhytO2X®*
   [(przeciwutleniacz), (betakaroten, witamina C)]
  * PhytO2X® to specjalna mieszanka naturalnych antyoksydantów, która gwarantuje zachowanie pełnej świeżości składników.
  , która gwarantuje zachowanie pełnej             świeżości składników.