Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

SOLGAR CZOSNEK STANDARYZOWANY 500 mg 90 kaps.

103.00 zł

Opis:

Czosnek jest chyba najbardziej cenioną i znana rośliną mającą wpływ na poprawę zdrowia. Współczesna nauka umożliwiła odkrycie mechanizmu działania czosnku i zrozumienie jego skuteczności. Odkryto główne substancje aktywne czosnku w tym najważniejszą jaką jest allicyna. Określono skuteczny poziom tych substancji umożliwiający aktywne oddziaływanie czosnku na organizm.
Solgar oferuje preparat czosnkowy o maksymalnej sile działania. Rezultat taki uzyskuje się standaryzując (zapewniając wysoki, stały i jednolity poziom) czterech fundamentalnych składników czosnku.
Zastosowanie niezwykle szczelnych kapsułek roślinnych, które chronią zawartość aktywnych substancji do momentu rozpuszczenia się w jelitach. Dopiero tam uwalniają się aktywne związki czosnku. Dzięki temu praktycznie wyeliminowano problem „oddechu czosnkowego” zachowując pełną aktywność czosnku.

Skład:

Jedna kapsułka zawiera:
Składniki aktywne:
Główki czosnku (sproszkowane)....................................500 mg

Produkt został tak wystandaryzowany, że zawiera następujące ilości istotnych składników w przeliczeniu na dwie kapsułki:
Allicyna...........................................................................1500 µg    
Tiosulfinaty.....................................................................1600 µg    
Alliina ..........................................................................10000 µg
Gammaglutamylocysteiny............................................16000 µg     
Naturalne substancje pomocnicze:
Otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza)

Dawkowanie: 1 do 2 kapsułek dziennie
Opakowanie: 90 kapsułek
Zapewnia kurację: 45 do 90 dni