Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

SOLGAR GLUKOZAMINA KW HIALURONOWY CHONDROITYNA 60 tabl.

160.00 zł

produkt chwilowo niedostępny

Opis:

GLUKOZAMINA KWAS HIALURONOWY CHONDROITYNA MSM KOMPEKS
To kompleksowy produkt, którego receptura ukierunkowana jest na poprawę integralności, odżywienie, regenerację, wzmocnienie chrząstki stawowej w celu zapewnienia jej optymalnego i zdrowego funkcjonowania.
Preparat polecany jest szerokiej grupie pacjentów począwszy od biegaczy, rowerzystów, aktywnych spacerowiczów i wszystkich tych, którzy pragną poprawy funkcjonowania swojego układu kostno-stawowego i to bez względu na wiek czy rodzaj aktywności fizycznej.

Preparat zawiera:


Glukozaminę w postaci chlorowodorku glukozaminy. Glukozamina ta uzyskiwana jest w opatentowanym procesie biotechnologicznym ze źródeł roślinnych.
Glukozamina w tej postaci zawiera około 83% czystej glukozaminy, nie uczula, bardzo dobrze się przyswaja i nie zawiera składników pochodzących ze skorupiaków.
MSM (OptiMSM) – jest źródłem organicznej siarki która jest niezbędna w budowie kolagenu (składnik występuje w preparacie Włosy, Skóra, Paznokcie).
OptiMSM pozyskiwany jest z miazgi sosnowej opatentowaną metodą czterokrotnej destylacji.
Siarczan Chandroityny – jest ważnym składnikiem chrząstki, który ją wzmacnia,  pozwala zatrzymać wodę i inne składniki odżywcze, wiąże się z kolagenem i elastyną przez co zwiększa ich elastyczność i wytrzymałość, poprawia zdolność amortyzacji.

BioCell Collagen II – naturalny biotechnologicznie uzyskiwany kompleks zawierający: hydrolizowany kolagen typu II, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy. Są to składniki o potwierdzonej efektywności działania (składnik występujący w preparacie kwas hialuronowy).

Dawkowanie: 2 tabletki dziennie
Opakowanie: 60 tabletek
Zapewnia kurację: 30 dni

Skład:


Dwie (2) tabletki zawierają:
Glukozamina Regenasure®                                                                                                  1000 mg
(chlorowodorek glukozaminy) (nie zawiera składników ze skorupiaków)
OptiMSM® (metylosulfonylometan)    1000 mg 
Siarczan chondroityny    800 mg
BioCell Collagen II®    200 mg
Zawiera:
Hydrolizowany kolagen typu II    120 mg
Siarczan chondroityny    32 mg
Kwas hialuronowy    20 mg

Naturalne substancje pomocnicze:

Substancje przeciwzbrylające: roślinny kwas stearynowy, dwutlenek krzemu, roślinny stearynian magnezu
Guma celulozowa
Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna
Substancje glazurujace: hydroksypropylometyloceluloza, glicerol roślinny (z oleju z ziarna palmowego i oleju kokosowego)