Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

SOLGAR CYNAMON i KWAS ALFA-LIPONOWY 60 tabl.

95.00 zł

Opis:

Początki stosowania cynamonu sięgają starożytności, ale nowoczesna nauka dopiero teraz zaczyna odkrywać zdumiewający potencjał cynamonu dla zdrowia człowieka. Tej starożytnej przyprawie przypisuje się wspomaganie trawienia, równoważenie poziomu lipidów i cukru we krwi a także silne właściwości przeciwutleniające.
Dla wielu osób problemem jest oporność na insulinę wskutek stosowania diet bogatych w cukry wysoce przetworzone. Cynamon jak i kwas alfa-liponowy sprzyjają równowadze cukru we krwi zwiększając wrażliwość na insulinę w komórkach, dzięki czemu cukier jest usuwany z krwi i wykorzystywany przez komórki efektywniej. Kontrola poziomu cukru we krwi jest kluczem do osiągnięcia optymalnego zdrowia i zapobiegania problemom takim jak syndrom X.
Cynamon jest bogatym źródłem związków przeciwutleniających, a w przypadku kwasu alfa-liponowego już dawno stwierdzono, że jest jednym z najbardziej wszechstronnych i najsilniejszych antyoksydantów występujących w organizmie. Jest to istotne dla osób z podwyższonym poziomem cukru we krwi, ponieważ są one narażone na większe uszkodzenia powodowane przez wolne rodniki i muszą zapewnić sobie optymalny poziom przeciwutleniaczy w diecie.


Dawkowanie : 1 tabletek   dwa do czterech razy dziennie
Opakowanie: 60 tabletek
Zapewnia kurację: 15 do 30 dni

Skład:

Jedna tabletka zawiera:
Składniki aktywne:
Ekstrakt z cynamonu (Cinnamomum cassia) {kora}    350 mg
Kwas alfa-liponowy (jako kwas liponowy)    150 mg   

Naturalne substancje pomocnicze:
Substancja Wypełniająca:  celuloza mikrokrystaliczna
Substancje Przeciwzbrylające:  roślinny stearynian magnezu, dwutlenek krzemu
Guma celulozowa
Substancja Poślizgowa: hydroksypropylometyloceluloza
Glicerol roślinny

Produkt nie zawiera:

cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwują­ cych, zapachowych lub barwiących. Odpowiedni dla wegan.