Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

SOLGAR CELADRIN 525mg 60 kaps.

135.00 zł

Opis:

Firma Solgar, pragnie poinformować o wprowadzeniu na rynek Polski nowego naturalnego suplementu wzmacniającego stawy. Celadrin to opatentowana mieszanka estryfikowanych kwasów tłuszczowych, które zostały poddane procesowi stabilizacji, aby nie wchodziły w reakcję z tlenem. Korzystny wpływ Celadrinu na zdrowie stawów potwierdzono klinicznie. Preparat ten poprawia elastyczność i stan stawów, nie powodując przy tym żadnych znanych skutków ubocznych.
Celadrin przeciwdziała uszkodzeniom stawów oraz wspomaga ich właściwe funkcjonowanie  działając jak smar dla błon komórkowych oraz regenerując płyny amortyzujące kości i stawy, dzięki czemu zwiększa się ich elastyczność i zdolność ruchu.
Dbanie o stawy do kwestia, która dotyczy różnych grup społecznych, od sportowców i miłośników sportu po coraz liczniejszą społeczność osób starszych, które pragną zachować elastyczność i zdolność poruszania się.
Celadrin® 525 mg jest w całości naturalną, prawnie zastrzeżoną mieszanką ośmiu estrów cetylowych kwasów tłuszczowych. Zawiera ona między innymi kwas oleomirystynowy (czyli mirystoleinian cetylu), kwas mirystynowy i kwas oleinowy. Stwierdzono naukowo, że Celadrin® poprawia stan stawów dzięki zapewnieniu smarowaniu błon komórkowych.
Preparat Celadrin®, który zawiera różne kwasy tłuszczowe, może przenikać przez błony komórkowe, dzięki czemu poprawia stan oraz integralność błon oraz przesyłanie sygnałów pomiędzy komórkami. Są to czynniki, które mają szczególne znaczenie dla zdrowia stawów.
Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie
Opakowanie: 60 kapsułek
Zapewnia kurację: 30 dni

Skład:

2 kapsułki zawiera:
Kompleks kwasów tłuszczowych Celadrin®    1050 mg
(Estryfikowane kwasy tłuszczowe, 780 mg)
Naturalne Substancje pomocnicze:
 olej z krokosza barwierskiego
 oliwa z oliwek
Barwnik: karmel
Otoczka kapsułki żelowej: żelatyna, glicerol, woda.

Produkt nie zawiera:

cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwują­ cych, zapachowych lub barwiących. Odpowiedni dla wegan.