Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

SOLGAR OLEJ Z SIEMIENIA LNIANEGO 90 kaps.

106.00 zł

Dawkowanie: 1 do 2 kapsułek dziennie
Opakowanie: 90 kapsułek
Zapewnia kurację: 45 do 90 dni

Opis:


Siemię lniane jest najlepszym naturalnym źródłem roślinnych nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega 3 i Omega 6 i Omega 9. Przyrodniczo naturalne proporcje tych niezbędnych składników w oleju z siemienia lnianego doceniano od wieków.
Solgar wytwarza olej z siemienia lnianego w procesie produkcyjnym bez dostępu powietrza i światła. Technologia ta zapewnia i gwarantuje pełną stabilność i świeżość oleju. Ponieważ olej z siemienia lnianego firmy Solgar nie jest z niczym mieszany zachowana została jego naturalna struktura (wzajemne proporcje nienasyconych kwasów tłuszczowych i ich wysoka zawartość). Istotną informacją jest to, iż już jedna kapsułka dostarcza odpowiednią dzienną porcję niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (Omega 3, omega 6 i Omega 9) w najlepiej przyswajalnych proporcjach.

Skład:


Jedna (1) kapsułka zawiera:
Składniki aktywne:
     Olej z siemienia lnianego (olej lniany)……………………….1250 mg
        w tym:
   Wielonienasycone kwasy tłuszczowe:
    kwas alfa-linolenowy (omega 3) ………………………….. 650 mg
    kwas linolowy (omega 6) …………………………………..187 mg
    kwas oleinowy………………………………………………162 mg
    kwas palmitynowy……………………………..……………..62 mg
    kwas stearynowy……………………………………………..37 mg
    pozostałe kwasy tłuszczowe………………………………...152 mg
Naturalne substancje pomocnicze:
Składniki otoczki  (Żelatyna, Glicerol)

Produkt nie zawiera:

cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwują­ cych, zapachowych lub barwiących. Odpowiedni dla wegan.