Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

Nano-Srebro koloidalne 25ppm 300ml PRO AKTIV

44.90 zł

  Skład:

  woda demineralizowana wg normy Farmakopei Polskiej, metaliczne srebro nanocząsteczkowe Ag4N

  Opis:

  Organizm ludzki składa się przede wszystkim z wody, jednak ciało ludzkie wypełnia szereg pierwiastków i związków chemicznych, które utrzymane w równowadze zapewniają pełnię zdrowia człowiekowi. Srebro jako metal i pierwiastek znane jest od wieków, jednak dopiero od niedawna srebro wykorzystuje się w kosmetologii.

  Zastosowanie:

  Z uwagi na chemiczną czystość jest w pełni bezpieczny dla osób wrażliwych na substancje chemiczne. Z uwagi na swoją delikatność można stosować okłady ze srebra koloidalnego na oparzenia. Jego stężenie uniemożliwia zachorowalność na srebrzycę. Rozległa paleta zastosowań srebra nano-koloidalnego sprawia, iż środek ten jest uniwersalnym preparatem bakteriobójczym o przedłużonym działaniu również po wielokrotnym praniu, prasowaniu. Nano srebro doskonale łagodzi zmiany skórne po ukąszeniach owadów, oraz odświeża, co poszerza gamę zastosować preparatu. Może stanowić stałe wyposażenie kosmetyczki i podręcznych środków higieny jak w postaci płynu po goleniu, czy toniku antybakteryjnego zarówno do płukania jamy ustnej, jak i oczyszczania twarzy. Srebro koloidalne można stosować również do przemywania okolic intymnych, demakijażu, jak również jako komponent kremów, żelów kosmetycznych, przedłużający ich trwałość oraz wzbogacający ich właściwości antybakteryjne.