Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

Minerały Schindele's 400g Mikroelementy

113.90 zł

Minerały Schindeles - potwierdza się, że coraz częściej nie mają sobie równych!!!


Stworzone przez naturę, która potrzebowała na to tysięcy lat. Są nieporównywalne z syntetycznymi produktami, które powstają w ciągu kilku godzin.

Minerały Schindeles są biologicznie naturalnym uzupełnieniem codziennej diety w niezbędne do normalnego funkcjonowania organizmu składniki mineralne, przywracające biologiczną równowagę organizmu oraz poprawy i odbudowy zniekształconego DNA.

Minerały Schindeles to mieszanka 34 naturalnych minerałów bez dodatku jakiejkolwiek substancji sztucznej. To zmielona skała wulkaniczna bogata m.in. w tlenki potasu, żelaza, wapnia, magnezu, glinu, fosforu i wiele innych mikroelementów oraz pierwiastków składowych, w tym z grupy platynowców jak: złoto, rod, iryd, ruten, osm, pallad, itd.

Układ trawienny działa podobnie, jak korzenie roślin. Jeśli połyka się skalną mączkę, jej składniki zostają rozpuszczone w żołądku i jelitach, a następnie wchłonięte przez nasz organizm i nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Zostało to potwierdzone przez wiele laboratoriów badawczych.

Stwierdzono ponad wszelką wątpliwość, że regularne dostarczanie minerałów Schindele organizmowi w sproszkowanej formie ma bardzo pozytywny wpływ na gospodarkę mineralną człowieka, ale także zwierząt i roślin.

Obecnie zidentyfikowano 25 chorób nazwanych degeneracyjnymi lub cywilizacyjnymi, spowodowanych niedoborami różnych składników pokarmowych, także mineralnych.

Wyrównanie tych niedoborów przyjmowaniem preparatu zawierającego mieszaninę biopierwiastków powoduje stopniowe przywracanie tzw. Homeostazy czyli biochemicznej równowagi wewnątrztrzustkowej i w konsekwencji powrót do zdrowia.

Składniki mineralne i mikropierwiastki spełniają w organizmie podobne zadanie jak witaminy i enzymy. W wyniku procesu mielenia, w czasie którego wytwarza się wysoka temperatura, środek ten staje się sterylny i wolny od wszelkich skażeń.

Działanie
w pełni naturalny zestaw minerałów do codziennego spożycia,
znakomicie uzupełniają niedobór mikroelementów w organizmie,
działają korzystnie na perystaltykę jelit,
oczyszczają organizm z toksyn,
korzystnie wpływają na stan skóry, kości, zębów, włosów i paznokci,
poprawiają zarówno kondycję fizyczną jak i psychiczną,
oraz są znakomitynm uzupełnieniem w czasie rozmaitych kuracji.

Skład:

SiO2 bezwodnik kwasu krzemowego 66,8%
Al2O3 tlenek glinowy 11,8%
K2O tlenek potasowy 3,25%
Fe2O3 tlenek żelazowy 5,58%
CaO tlenek wapniowy 0,74%
MgO tlenek magnezowy 0,93%
Na2O tlenek sodowy 1,96%
Mn mangan 0,028%
Cu miedź 0,0035%
Zn cynk 0,0079%
Co kobalt 0,0013%
Mo molibden 0,0003%
B bor 0,0026%
Cr chrom 0,0062%
Ni nikiel 0,0039%
V wanad 0,0083%
P fosfor 0,74%
Sr stront 0,00096%
Li lit 0,0050%
Ti tytan 0,0012%
Nb niob 0,0008%
Tm tul 0,0003%
Tb terb 0,0001%
Ce cer 0,0001%

Uwaga: skład procentowy w każdej partii może ulec minimalnym zmianom - wynika to z naturalnej fluktuacji składu złoża.


Sposób użycia:

Zalecaną przez producenta ilością jest 1 łyżeczka do herbaty dziennie popita wodą. Minerały można też rozpuścić w niewielkiej ilości czystej wody.

Producent: Robert Schindele, Austria